ENGELLİ VE ESKİ HÜKÜMLÜLERE KENDİ İŞİNİ KURMA HİBE DESTEKLERİ ANLATILDI
Reklamı Geç
Advert
Advert

ENGELLİ VE ESKİ HÜKÜMLÜLERE KENDİ İŞİNİ KURMA HİBE DESTEKLERİ ANLATILDI

Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakıflarına başvuru yapan engelli ve eski hükümlü vatandaşların İŞKUR’un teşvikleri hakkında bilgilendirilmesi amacıyla Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı çalışanlarına yönelik olarak Denizli Çalışma ve İş Kurumu İl Müdü

ENGELLİ VE ESKİ HÜKÜMLÜLERE  KENDİ İŞİNİ KURMA HİBE DESTEKLERİ ANLATILDI

 

 

Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakıflarına başvuru yapan engelli ve eski hükümlü vatandaşların İŞKUR’un teşvikleri hakkında bilgilendirilmesi amacıyla Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı çalışanlarına yönelik olarak Denizli Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğünde eğitim verildi. Bilgilendirme amacıyla yapılan toplantıya Denizli Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürleri ile Personelleri katıldı.

Denizli Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü’ne başvuruda bulunan Engelli vatandaşlara 50.000 TL’ye kadar hibe destek,  Eski Hükümlülere yönelik olarak da 30.000 TL’ye kadar hibe destek sağlanacak.

 

Toplantıda, katılımcılara engelli ve eski hükümlülere yönelik Hibe Destek Projesi kapsamında, ‘’başvuru şartları, girişimcilik eğitim programları, destek verilecek maliyetler, başvuruda dikkat edilecek hususlar, hangi evraklarla başvuru yapılacak’’ konuları hakkında bilgi verildi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
AKILLI DURAKLARA AKILLI EKRANLAR
AKILLI DURAKLARA AKILLI EKRANLAR
"AKDERE BARAJI DENİZLİ'YE CAN VERECEK"