BAŞKAN FİLİZ ŞOFÖRLERİN 1MAYIS´INI YERİNDE KUTLADI
Advert

BAŞKAN FİLİZ ŞOFÖRLERİN 1MAYIS´INI YERİNDE KUTLADI

Denizli’de Fakülte-Çamlık hattındaki bir minibüse binen yolcular, araca bindikten sonra kendilerine gelince şoför koltuğunda ki sürücüyü görünce çok şaşırdı.

BAŞKAN FİLİZ ŞOFÖRLERİN 1MAYIS´INI YERİNDE  KUTLADI

 

Denizli’de Fakülte-Çamlık hattındaki bir minibüse binen yolcular, araca bindikten sonra kendilerine gelince şoför koltuğunda ki sürücüyü görünce çok şaşırdı. Bindikleri minibüsün sürücü koltuğunda oturan, AK Parti İl Başkanı Necip Filiz olduğunu bindikleri an anlayınca renkli dakikalar yaşandı.

 

AK Parti Denizli İl Başkanı Necip Filiz; 1 Mayıs " Emek ve Dayanışma Günü " sebebiyle Fakülte - Çamlık Hattı Minibüs durağını ziyaret etti.

 

 

 

Başkan Necip Filiz, Fakülte - Çamlık minibüs durağındaki şoförlerin “ Emek ve Dayanışma” gününü kutladı. Durakta şoförler ile sohbet eden Filiz, sorunlarını dinledi. Daha sonra bir hat minibüsünün direksiyonuna geçerek hat şoförlüğü yaptı. Çamlık istikametinde başlayarak Bayramyeri’ne gelerek ring yapan tekrar Çamlık’ta son bulan yolculuk esnasında, minibüse binenlerden ücret alınmadı.

 

Yolcu olarak minibüse binen vatandaşlar, sürücü koltuğundaki Başkan Filiz’i görünce şaşkınlıklarını gizlemeyerek, “minibüsü başkan kullanıyor” dedi. Bu esnada tebessüm ve renkli diyaloglar yaşandı.Bazı vatandaşlar Başkan Necip Filiz'e görünce, biryerden tanıyoruz ama çıkaramadık diyerek şaşkınlıklarını gizleyemedi

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
 Başkan Osman Zolan, Sosyal Yaşam ve Kültür Merkezi’ni ziyaret etti
Başkan Osman Zolan, Sosyal Yaşam ve Kültür Merkezi’ni ziyaret etti
JANDARMA’DAN SAHTE PARA OPERASYONU
JANDARMA’DAN SAHTE PARA OPERASYONU