BİR PAZARYERİ DE ADALET MAHALLESİ’NE
Advert

BİR PAZARYERİ DE ADALET MAHALLESİ’NE

Merkezefendi Belediyesi, ilçeye açık ve kapalı pazaryerleri kazandırmaya devam ediyor. Bu kapsamda bir pazaryeri de Adalet Mahallesi’ne yapılıyor. Çalışmaları yerinde inceleyen Merkezefendi Belediye Başkanı Muhammet Subaşıoğlu, “Adalet Mahallemize ve Merk

BİR PAZARYERİ DE ADALET MAHALLESİ’NE

BİR PAZARYERİ DE ADALET MAHALLESİ’NE

Merkezefendi Belediyesi, ilçeye açık ve kapalı pazaryerleri kazandırmaya devam ediyor. Bu kapsamda bir pazaryeri de Adalet Mahallesi’ne yapılıyor. Çalışmaları yerinde inceleyen Merkezefendi Belediye Başkanı Muhammet Subaşıoğlu, “Adalet Mahallemize ve Merkezefendimize hayırlı olsun” dedi.

Merkezefendi Belediyesi, ilçenin farklı bölgelerine kazandırdığı açık ve kapalı pazaryerlerine bir yenisini daha ekliyor. Bu çerçevede bir pazaryeri de Adalet Mahallesi’ne kazandırılıyor. 7 bin 500 metrekare arsa üzerinde, bin 500 metrekarelik açık pazaryeri ve 6 bin metrekarelik otopark yer alıyor. Açık pazaryerinde 37 esnaf, 20 müstahsil Merkezefendililere ve Denizlililere hizmet edecek.

Adalet Mahallesi’ne kazandırılacak olan açık pazaryerinin çalışmalarını yerinde inceleyen Merkezefendi Belediye Başkanı Muhammet Subaşıoğlu, “Merkezefendi Belediyesi olarak 50 mahallemizin neredeyse tamamında kapalı pazaryerlerimizi hizmete almıştık. Bugün de Adalet Mahallesi’nde, Pazartesi günleri faaliyet gösterecek açık pazaryerimizin inşaatını görmek üzere buradayız. Hemen aşağı bölgede de Barbaros Çarşamba Pazarımızı da inşallah en kısa sürede, yaklaşık 4 aylık süre içerisinde kapalı pazaryeri haline getireceğiz. Bugün üzerinde bulunduğumuz Adalet Açık Pazaryerimizde, yaklaşık 50 esnafımız bu bölgedeki vatandaşlarımıza hizmet etmek için tezgâh açıyor olacaklar. Adalet Mahallemize ve Merkezefendimize hayırlı olsun diyorum” dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
 Başkan Osman Zolan, Sosyal Yaşam ve Kültür Merkezi’ni ziyaret etti
Başkan Osman Zolan, Sosyal Yaşam ve Kültür Merkezi’ni ziyaret etti
JANDARMA’DAN SAHTE PARA OPERASYONU
JANDARMA’DAN SAHTE PARA OPERASYONU