DENİZLİ OSB’DE 17. OLAĞAN GENEL KURULU GERÇEKLEŞTİRİLDİ

DENİZLİ OSB’DE 17. OLAĞAN GENEL KURULU GERÇEKLEŞTİRİLDİ

T.C. Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Temsilcileri H. Adnan YÜKSEL ve Cafer PEKTAŞ’ın gözetiminde 7 Mayıs 2018 Pazartesi günü OSB Konferans Salonu’nda 79 OSB Katılımcısı firma temsilcilerinin katılımıyla 17. Olağan Genel Kurulumuz yapılmıştır.

DENİZLİ OSB’DE 17. OLAĞAN GENEL KURULU GERÇEKLEŞTİRİLDİ

DENİZLİ OSB’DE 17. OLAĞAN GENEL KURULU GERÇEKLEŞTİRİLDİ

T.C. Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Temsilcileri H. Adnan YÜKSEL ve Cafer PEKTAŞ’ın gözetiminde 7 Mayıs 2018 Pazartesi günü OSB Konferans Salonu’nda 79 OSB Katılımcısı firma temsilcilerinin katılımıyla 17. Olağan Genel Kurulumuz yapılmıştır. Açılış ve yoklamadan sonra Genel Kurul Divanının oluşturulmasına geçilmiştir. 17. Olağan Genel Kurul Divanı için Sayın M. Abdülkadir USLU tarafından önerilen Sayın Süleyman İLGERİ, Divan Üyeliklerine Sayın Selim YAYMANOĞLU ve Sayın Cemal Can SİRKECİ seçilmiştir.

Denizli OSB Konferans Salonu'nda yapılan Olağan Genel Kurul, Şehitlerimiz için saygı duruşu ve okunan İstiklal Marşı'nın ardından başladı. Açılış konuşmasını yapan Denizli OSB Bölge Müdürü Ahmet TAŞ, “17. Olağan Genel Kurulumuzun Bölgemiz, Şehrimiz ve Ülkemiz adına hayırlı olmasını dilerim. Yeni dönemde de sanayicilerimizin her türlü problemini çözmek için büyük gayret göstereceğiz. Genel Kurulumuza zaman ayıran tüm sanayicilerimize çok teşekkür ederim.” dedi.

Konuşmasının ardından Yönetim Kurulu Raporunu sunumunu gerçekleştiren Bölge Müdürü Ahmet TAŞ, gerçekleşen ve planlanan projeler hakkında brifing verdi.

Genel Kurulda Denizli OSB 2017 yılı bilanço ve gelir gider tablosunun oylandığı ve onaylandığı genel kurulda yönetim kurulu faaliyet raporu ile denetim kurulu raporu okunarak ayrı ayrı ibra edildi.

Daha sonra OSB Yönetim Kurulu, Denetim kurulu ve OSB üst kuruluşu için seçimlere geçildi. Seçimlere tek liste ile gidildi. Yapılan oylamadan sonra OSB organları ve üst kuruluş üyeleri Sayın Mehmet Abdülkadir Uslu’nun listesi yeniden seçilmiştir.  

  Seçimlerin ardından konuşma yapan Denizli OSB Yönetim Kurulu Başkanı M. Abdülkadir Uslu, “Hepimize hayırlı olsun. Bizlere duyduğunuz güven için sizlere teşekkür ederim.” dedi.

 

 

YÖNETİM KURULU ASIL ÜYELER

1

MEHMET ABDÜLKADİR USLU

Başkan

2

DERYA BALTALI

Başkan Vekili

3

NECİP FİLİZ

Başkan Vekili

4

OSMAN UĞURLU

Yönetim Kurulu Üyesi

5

CEMAL CAN SİRKECİ

Yönetim Kurulu Üyesi

 

 

 

 

YÖNETİM KURULU YEDEK ÜYELER

1

YÜKSEL ARPACI

2

MEHMET ÇALIŞKAN

3

HAKKI AKGÖREN

4

NAİF ATLAS

5

ÖZGÜR DİRİKER

 

 

 

 

DENETİM KURULU ASIL ÜYELER

1

SÜLEYMAN İLGERİ

2

SELİM YAYMANOĞLU

 

 

 

 

DENETİM KURULU YEDEK ÜYELER

1

İLHAN ORHAN

2

ALİ ÇELEBİ

 

 

 

 

OSB ÜST KURULUŞU (OSBÜK) ASIL ÜYELER

1

NECİP FİLİZ

2

SELİM KASAPOĞLU

 

 

 

 

OSB ÜST KURULUŞU (OSBÜK) YEDEK ÜYELER

1

ORHAN TAHTALI

2

ÖMER ÇENGEL

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
PAMUKKALE BELEDİYESİ'NDEN AKUT'A DESTEK
PAMUKKALE BELEDİYESİ'NDEN AKUT'A DESTEK
Bağbaşı Yaylası'nda Kar Keyfi
Bağbaşı Yaylası'nda Kar Keyfi