Bu Vatan Bu Millete İlelebet Yurt Olacaktır
Reklamı Geç
Advert
Advert

Bu Vatan Bu Millete İlelebet Yurt Olacaktır

Kendimi bildim bileli taşıdığım bu can ile yürüdüğüm yol hep hak yolu oldu.

Bu Vatan Bu Millete İlelebet Yurt Olacaktır

Kendimi bildim bileli taşıdığım bu can ile yürüdüğüm yol hep hak yolu oldu.
Şimdi hep birlikte yeni bir şahlanış dönemine girmiş bulunmaktayız, Ak Parti den aday adayı oldum çünkü; Bir yük hissettim omuzlarımda. Milletimin hakkını ödemek için çıktığım bu yolda düsturum her zaman millete hizmet olacaktır.
Reisimiz Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğanın başlattığı bu  şahlanış ve yeniden diriliş harekatında ben de varım demek için yerimi aldım.
Kimin Milleti Himmeti ise O tek başına Bir millettir..
Güzel ülkem cennet vatanım Reisimiz sayesinde Destanlar yazdı. Alnı AK yüreği AK vicdanı AK. Davası Hak. Amacı Millete hizmet olan Ak Parti teşkilatındaki yol arkadaşlarımız sayesinde kutlu davamız tüm Türkiyede şahlandı. Bu seçim sıradan bir seçim değil bir nevi kader seçimidir. Bu zamana kadar sağlık, ulaşım, toplum, aile, kamusal haklar,  kadın hakları, eğitim ve en önemlisi İnsana değer konusunda çok önemli hizmetler yapmış ve yapmakta olan Sayın Cumhurbaşkanımız ile bu kutlu yolda koşturmak için bu göreve talip oldum.
Ülkemiz türlü kumpaslardan sağ salim çıkmış şer odaklarının oyunlarını birliği ve beraberliği ile bozmuştur. 
Bu Vatan Bu Millete İlelebet Yurt Olacaktır.
15 temmuz Darbe girişiminde 251vatandaşımızı şehit 2193 vatandaşımızı gazi eden Fetö ile mücadeleyi sürdürmüş Pkk Pyd Ypg terör örgütlerine haddini bildirmiştir.
Tüm bu terör kumpas ve şer odakları ile uğraşırken Ekonomik alanda çok büyük ilerlemeler kaydetmiş Dünyanın konuştuğu örnek aldığı bir ülke haline gelmiştir. Merkez bankamızın rezervini 114 milyar dolara çıkarmıştır. Sağlık alanında dev hizmetler yapıp 5 yıldızlı otel gibi Hastaneler açmış, Ücretsiz sağlık hizmeti vermiştir. 
Bunları aklı hür vicdanı hür her vatan evladı kolaylıkla kavrayabilir. Kavraması da gerekir çünkü yapılan icraatlar göz ardı edilecek kadar küçük değildir. Adaylık yarışına katılan tüm arkadaşlarıma başarılar diler sonuçların vatanımıza milletimize ve ümmeti Muhammede hayırlı olmasını dilerim.
"Vekalet sizden hizmet bizden"
Veli DEMİR
Denizli Ak Parti Milletvekili aday adayı

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
AKILLI DURAKLARA AKILLI EKRANLAR
AKILLI DURAKLARA AKILLI EKRANLAR
"AKDERE BARAJI DENİZLİ'YE CAN VERECEK"