CHP MİLLET VAKİL ADAY ADAYLARI YARIŞA HAZIR
Advert

CHP MİLLET VAKİL ADAY ADAYLARI YARIŞA HAZIR

Başkan Mahir Akbaba; “İçinden geçmekte olduğumuz bu çok özel süreçte birçok olayı çok hızlı şekilde yaşıyoruz. Ülkemiz ekonomisindeki olumsuz gidişat, yurttaşlarımızı ciddi şekilde etkileyen sosyal ve siyasal gelişmeleri hepimiz yakından izliyor ve kayg

CHP MİLLET VAKİL ADAY ADAYLARI YARIŞA HAZIR

Başkan Mahir Akbaba; “İçinden geçmekte olduğumuz bu çok özel süreçte birçok olayı çok hızlı şekilde yaşıyoruz. Ülkemiz ekonomisindeki olumsuz gidişat, yurttaşlarımızı ciddi şekilde etkileyen sosyal ve siyasal gelişmeleri hepimiz yakından izliyor ve kaygı duyuyoruz. Aynı kaygıyı uluslar arası alanda da görüyoruz. Dünyanın geleceğini tehlikeye atabilecek pek çok olumsuz olayı peş peşe yaşıyor ve bu gelişmeler karşısında ülkemizi yönetenlerin yetersizliğine de tanık oluyoruz. İşte bu olumsuz gelişmelerin paralelinde ülkemizin bir anda içine sokulduğu seçim havasından çıkıp aydınlık ve güçlü duruşuyla hak ettiği yere gelmesi gerekmektedir.

 

Bu gelişmelerin sonucu olarak katılacağımız Cumhurbaşkanlığı ve milletvekili seçimlerinde Cumhuriyet Halk Partisi olarak görevimizin bilincinde sorumluluğumuzun farkındayız. Cumhuriyet Halk Partisi Denizli il Örgütü olarak yaklaşan seçimlerde gerek millet ittifakı olarak milletvekili seçimleri ve gerekse Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde görevimizi layıkıyla yapıp halkımızın beklentilerine karşılık vermek istiyoruz. Bu kapsamda yapılan çalışmaları bir parçası olarak Cumhurbaşkanı olarak Sayın Muharrem İnce’nin 12 Mayıs 2018 Cumartesi günü ilimize yapacağı ziyaret ve gerçekleştireceği halk buluşması için hazırlıklarımızı tamamlamak üzereyiz.

 

İNCE’NİN DENİZLİ PROGRAMI

Saat:12.00’de Bozkurt Belediyemizin Güneş Santrali Tesisi Açılış Törenine katılacak;

Saat: 16.00’da da Denizli 29 Ekim Bulvarı ‘nda halk buluşması gerçekleştirilecektir.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
 Başkan Osman Zolan, Sosyal Yaşam ve Kültür Merkezi’ni ziyaret etti
Başkan Osman Zolan, Sosyal Yaşam ve Kültür Merkezi’ni ziyaret etti
JANDARMA’DAN SAHTE PARA OPERASYONU
JANDARMA’DAN SAHTE PARA OPERASYONU