MERKEZEFENDİ’DE VEZNELER HAFTASONU DA AÇIK
Advert

MERKEZEFENDİ’DE VEZNELER HAFTASONU DA AÇIK

Merkezefendi Belediyesi, ‘Emlak Vergisi,Çevre Temizlik Vergisi(ÇTV) ve Yapılandırma Borcu’ ödemeleri için son tarihin 31 Mayıs 2018 olduğunu duyurdu. Merkezefendili vatandaşlara kolaylık sağlanması için Merkezefendi’nin vezneleri bu hafta sonu saat 09.3

MERKEZEFENDİ’DE VEZNELER HAFTASONU DA AÇIK

 

Merkezefendi Belediyesi, ‘Emlak Vergisi,Çevre Temizlik Vergisi(ÇTV) ve Yapılandırma Borcu’ ödemeleri için son tarihin 31 Mayıs 2018 olduğunu duyurdu. Merkezefendili vatandaşlara kolaylık sağlanması için Merkezefendi’nin vezneleri bu hafta sonu saat 09.30 ile 16.30 saatleri arasında açık olacak.

Merkezefendi Belediyesi tarafından, Emlak Vergisi, Çevre Temizlik Vergisi ve Yapılandırma Borcu’ ödemeleri ilk taksiti için son tarihin 31 Mayıs 2018 olduğu açıklandı. Bu çerçevede Merkezefendi Belediyesi, vatandaşlara ödemelerde son günün yaklaştığını hatırlattı. Merkezefendili vatandaşların ödemelerini rahat bir şekilde yapabilmesi ve kolaylık sağlanması adına veznelerin bu hafta sonu yani 26-27 Mayıs’ta saat 09.30 ile 16.30 saatleri arasında açık olacağı duyuruldu.

ONLİNE ÖDEME İMKANI SUNULUYOR

Emlak Vergisi, Çevre Temizlik Vergisi(ÇTV) Yapılandırma Borcu ödemelerinde Merkezefendililere online ödeme imkanı sunulduğu bildirildi. Emlak Vergisi, Çevre Temizlik Vergisi(ÇTV)ve yapılandırma borcunu ödemek isteyen vatandaşlar http://www.merkezefendi.bel.tr internet adresinden ödeme yapabiliyor. Kredi kartıyla da ödeme gerçekleştirebilecek vatandaşlar, taksit imkânından da yararlanabiliyor. Vatandaşlar yine, PTT ve Halk Bankası şubelerinden de ödemelerini gerçekleştirebiliyor.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
GÜRCAN GÜVEN GÜREŞ KULÜBÜ SPORCULARI İLE BİR ARAYA GELDİ
GÜRCAN GÜVEN GÜREŞ KULÜBÜ SPORCULARI İLE BİR ARAYA GELDİ
BAŞKAN SUBAŞIOĞLU AĞRILILAR DERNEĞİ’Nİ ZİYARET ETTİ
BAŞKAN SUBAŞIOĞLU AĞRILILAR DERNEĞİ’Nİ ZİYARET ETTİ