ÇARDAK İFTARDA BULUŞTU
Advert

ÇARDAK İFTARDA BULUŞTU

Çardak'da mahalle iftarları ile buluşan vatandaşlar bu kez Çardak belediyesi tarafından ilçe merkezinde düzenlenen geniş katılımlı iftar yemeğinde biraraya geldi.

ÇARDAK İFTARDA BULUŞTU

 

Çardak'da  mahalle iftarları ile buluşan vatandaşlar bu kez Çardak belediyesi tarafından ilçe merkezinde düzenlenen geniş katılımlı iftar yemeğinde biraraya geldi. 5 bin civarında vatandaşın katıldığı iftar yemeği renkli görüntülere sahne oldu.Emrah Güneş´in ilahileri ve semazen eşliğinde yapılan iftarda uzunca bir süre konuklara  yemek ikramında ocak başında duran Çardak Belediye Başkanı Mahmut Öztürk vatandaşın emrinde olmak ve onlara hizmet etmekten büyük onur duyuyoruz dedi.

sağnak yağmura rağmen Çardak da kapalı pazar yerinde  halka açık yapılan iftar yemeğine Ak parti milletvekili ve adayı Şahin tin ile  çok sayıda vatandaş katıldı. toplumun değişik keszimlerinden ve farklı siyasi partilere mensup insanların da katıldığı  iftar yemeğinde konuşan başkan Öztürk Türkiye bir mozaik gibidir. biz bir bütünüz parçalanmayız. burada tek çatı altında buluştuğumuz gibi her zaman güçlüyüz dedi.

Milletvekili Şahin Tin kapalı pazar yerinde iftar açan vatandaşların tamamına yakın bölümü ile  tokalaştı, her masada tek tek vatandaşlar ile ilgliendi, onlarla tokalaştı. Yemekten onra kısa konuşmadan sonra vatandaşlar ile  vedalaşarak seçim çalışması için ayrıldı.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
100. yıl anısına Babadağ’a tırmandılar
100. yıl anısına Babadağ’a tırmandılar
160K KOŞUSUNDA BİRİNCİ OLDU
160K KOŞUSUNDA BİRİNCİ OLDU