UZ, SARAYKÖY’ÜN HASRETİNİ SONA ERDİRECEK Mİ?
Reklamı Geç
Advert
Advert

UZ, SARAYKÖY’ÜN HASRETİNİ SONA ERDİRECEK Mİ?

24 Haziran Milletvekilliği genel seçimlerine çok az bir süre kala, Denizli’nin Sarayköy İlçesi’yle ilgili ilginç bir istatistik göze çarptı. Milliyetçi Hareket Partisinin genç ve iddialı Milletvekili Adayı Mehmet Uz’un doğup büyüdüğü Sarayköy İlçesinden 6

UZ, SARAYKÖY’ÜN HASRETİNİ SONA ERDİRECEK Mİ?

24 Haziran Milletvekilliği genel seçimlerine çok az bir süre kala, Denizli’nin Sarayköy İlçesi’yle ilgili ilginç bir istatistik göze çarptı. Milliyetçi Hareket Partisinin genç ve iddialı Milletvekili Adayı Mehmet Uz’un doğup büyüdüğü Sarayköy İlçesinden 64 yıldan bu yana milletvekili çıkmıyor.

Seçimlere 4 gün kala ortaya çıkan istatistik herkesi şaşırttı. Denizli’nin büyük ilçeleri arasında yer alan Sarayköy İlçesinden en son 64 yıl önce milletvekili çıktığı öğrenildi. Bu bilginin ardından herkesin kafasında MHP’nin genç Milletvekili Adayı Uz’un bu duruma son verip veremeyeceği sorusu oluştu. Mehmet UZ 24 Haziran seçimlerinde milletvekili seçilirse Sarayköy İlçesinin milletvekili hasreti sona erecek.

“64 SENE SONRA BU GİDİŞA DUR DİYECEĞİZ”

Seçim çalışmaları kapsamında ziyaretlerine de ara vermeyen Uz, Sarayköy İlçesinin Tefeköy, Tosunlar, Ahmetli, Köprübaşı, Beylerbeyi, Duacılı, Ada ve son olarak ta eşi Selma Uz’un baba ocağı Sığma köyünde devam etti. Sarayköy’ün milletvekili hasretini, Sarayköy’ün öz evladı olarak son bulduracağına inandıklarını belirten Uz, “Sarayköy gibi Denizli’mizin göz bebeği olan bir ilçeden 64 seneden beridir vekil çıkmaması üzücü bir durum. Biz bu talihsiz kaderi tüm Sarayköy’ün desteğini alarak son bulduracağız. Tüm Sarayköy öz evlatları Mehmet Uz’a omuz vererek desteklerini esirgemez ise 64 sene sonra bu gidişata dur diyecek ve Sarayköy’ün sesi olmaya mecliste devam edeceğiz” açıklamalarında bulundu.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
AKILLI DURAKLARA AKILLI EKRANLAR
AKILLI DURAKLARA AKILLI EKRANLAR
"AKDERE BARAJI DENİZLİ'YE CAN VERECEK"