BAŞKAN GÜRLESİN’DEN HALK GÜNÜ’NE DAVET
Reklamı Geç
Advert

BAŞKAN GÜRLESİN’DEN HALK GÜNÜ’NE DAVET

Pamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin’in vatandaşlarla buluştuğu “Hüseyin Gürlesin ile Halk Günü”nün Temmuz ayı buluşması 9 Temmuz Pazartesi günü gerçekleşecek. Saat 10.00’dan itibaren halkı dinleyecek olan Başkan Gürlesin, “Vatandaşımızın dertlerin

BAŞKAN GÜRLESİN’DEN HALK GÜNÜ’NE DAVET

BAŞKAN GÜRLESİN’DAN HALK GÜNÜ’NE DAVET

Pamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin’in vatandaşlarla buluştuğu “Hüseyin Gürlesin ile Halk Günü”nün Temmuz ayı buluşması 9 Temmuz Pazartesi günü gerçekleşecek. Saat 10.00’dan itibaren halkı dinleyecek olan Başkan Gürlesin, “Vatandaşımızın dertlerine derman bulmaya devam edeceğiz” dedi.

 

Her fırsatta Pamukkaleli vatandaşlarla bir araya gelen Pamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin’in geleneksel hale gelen halk günü buluşmaları devam ediyor. “Hüseyin Gürlesin ile Halk Günü” adıyla yapılan ve her ayın ilk pazartesi günü gerçekleşen buluşmanın bu ayki randevusu Başkan Gürlesin’in şehir dışında olması nedeniyle 2 Temmuz Pazartesi günü yapılamamıştı. Bu buluşma 9 Temmuz Pazartesi günü Saat 10.00’dan itibaren Pamukkale Belediyesi YSE yerleşkesinde bulunan Pamuk Kafe’de yapılacak. Bu buluşmada Başkan Gürlesin vatandaşlarla bir raya gelecek. En çok talep olan konulardan olan iş ile ilgili olarak örnek bir proje gerçekleştiren Pamukkale Belediyesi, bu buluşmalara İŞKUR’dan da görevlileri dahil ederek, bu talepleri anında değerlendirmiş oluyor. İş arayanlar ile işçi arayanlar arasında köprü kuran Pamukkale Belediyesi’nin bu uygulaması vatandaşlar tarafından memnuniyetle karşılandı.

“HALKIMIZI DİNLİYORUZ”

 Pamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin, göreve geldiği günden bu yana vatandaşlarla her fırsatta bir araya geldiğini anımsatarak, “Gerek mahalle buluşmaları, gerekse mahalle ziyaretleri ile halkımızla bir araya geliyoruz. Ancak halk günü ile vatandaşlarımızı belediyemizde misafir etmek için her ayın ilk pazartesi günü buluşma gerçekleştiriyoruz. Bu ayki buluşmamız 2 Temmuz Pazartesi günü yapılacaktı. Ancak o gün şehir dışında olmam nedeniyle bu buluşmayı gerçekleştiremedik. Halkımızı dinlemeyi geciktirmeden 9 Temmuz Pazartesi günü yapacağız. Artık bir gelenek haline gelen bu buluşmamızda halkımızın sorunlarını dinleyip çözümü için neler yapılması gerektiğini istişare ediyoruz. Anında çözüm bulduğumuz bir çok konu var. Bizim sorumluluğumuzda olmayan konularda da vatandaşlarımıza yardımcı oluyoruz. Halk günü ile ilgili bize gelen tepkiler olumlu. Biz her zaman olduğu gibi halkımızı dinlemeye devam edeceğiz. Bu ayki buluşmamıza vatandaşlarımızı bekliyorum” dedi.

 

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
ONAZ TÜNELİNDE ÇALIŞMALAR DEVAM EDİYOR
ONAZ TÜNELİNDE ÇALIŞMALAR DEVAM EDİYOR
Denizli Organize Sanayi Teknik Koleji (DOSTEK) Âşıklık Geleneğini yaşatmaya devam ediyor.
Denizli Organize Sanayi Teknik Koleji (DOSTEK) Âşıklık Geleneğini yaşatmaya devam ediyor.