ZEYBEKCİ DENİZLİ’NİN DEĞERİDİR!
Advert

ZEYBEKCİ DENİZLİ’NİN DEĞERİDİR!

AK Parti Pamukkale İlçe Başkanı Uğur Gökbel, Nihat Zeybekci’nin Denizli’nin yetiştirdiği önemli bir değer ve devlet adamı olduğunu, hizmetleriyle iz bıraktığını belirterek, “Sayın Bakanımız bir Denizli sevdalısıdır. Her koşulda Denizli’mize ve memleketimi

ZEYBEKCİ DENİZLİ’NİN DEĞERİDİR!

AK Parti Pamukkale İlçe Başkanı Gökbel:

 

ZEYBEKCİ DENİZLİ’NİN DEĞERİDİR!

 

AK Parti Pamukkale İlçe Başkanı Uğur Gökbel, Nihat Zeybekci’nin Denizli’nin yetiştirdiği önemli bir değer ve devlet adamı olduğunu, hizmetleriyle iz bıraktığını belirterek, “Sayın Bakanımız bir Denizli sevdalısıdır. Her koşulda Denizli’mize ve memleketimize hizmet etmeye devam edeceğine şüphemiz yoktur” dedi.

 

AK Parti Pamukkale İlçe Başkanı Uğur Gökbel, Nihat Zeybekci’nin Denizli’nin altın dönemlerine damga vuran bir isim olduğunu belirterek, “Sayın Bakanımız, belediye başkanı olarak, milletvekili olarak, Ekonomi Bakanı olarak, hizmet makamlarına hakkıyla erişmiş ve unutulmayacak icraatlara imza atmıştır. Denizli’yi gerçek anlamıyla bir kent haline getirmiştir. Denizli’miz Sayın Zeybekci ile birlikte saygınlığını daha da artırmıştır. İş dünyasının içinden çıkan bir Ekonomi Bakanı olarak, sektörlerin sorunlarına çare bulmak için çalışmış, bunun neticesinde Türkiye ihracat rekorları kırmıştır” dedi.

 

“HİZMETLERİYLE İZ BIRAKTI”

 

Nihat Zeybekci’nin Denizli’nin yetiştirdiği önemli bir devlet adamı ve değer olduğunu ifade eden İlçe Başkanı Gökbel, “Sayın Zeybekci, başta Denizli olmak üzere ülkemize iz bırakan önemli hizmetlerde bulunmuştur. Çalışkanlığı, Denizli sevdası, her siyasetçiye örnek olacak vasıflardır. Her koşulda Denizli’ye, vatanına ve davasına hizmet etmeye devam edeceğine şüphemiz yoktur. Değerli hizmetleri için kendisine şükranlarımızı sunuyor, Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan ve yeni bakanlar kurulumuza da Yüce Allah’tan muvaffakiyetler diliyorum” dedi.

 

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
DENİZLİ BASKET 117 GÜNDÜR YENİLMİYOR
DENİZLİ BASKET 117 GÜNDÜR YENİLMİYOR
Okul Müdürlerine, İhmal ve İstismarın Önlenmesi Anlatıldı
Okul Müdürlerine, İhmal ve İstismarın Önlenmesi Anlatıldı