İLÇEMİZİN HER YERİNİ GÜZELLEŞTİRİYORUZ
Reklamı Geç
Advert

İLÇEMİZİN HER YERİNİ GÜZELLEŞTİRİYORUZ

Çivril Belediye Başkanlığı’na bağlı Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerinin yaptığı çalışmalar sonucunda mahalle ve sokaklarda yol ve yapım çalışmaları tüm hızıyla devam ediyor.

İLÇEMİZİN HER YERİNİ GÜZELLEŞTİRİYORUZ

 

DURMAK YOK ÇALIŞMAYA HIZ KESMEDEN DEVAM
 
Çivril Belediye Başkanlığı’na bağlı Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerinin yaptığı çalışmalar sonucunda mahalle ve sokaklarda yol ve yapım çalışmaları tüm hızıyla devam ediyor. Bu kapsamda Karacahılı Mahallesi’ndeki yol ve yapım çalışmaları tamamlanarak halkın hizmetine sunuldu.
Denizli’nin Çivril  ilçesinde yol ve yapım çalışmaları aralıksız sürüyor. Birçok mahallede asfalt, kilit parke taşı gibi birçok çalışmaya imza atan Çivril Belediyesi, Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerinin yaptığı çalışmalar sonucunda  Karahacılı Mahallesi’ndeki  yol çalışmalarını tamamlandı. Konuyla ilgili konuşan Çivril Belediye Başkanı Dr. Gürcan Güven, Karahacılı Mahallemizin yollarının yapımını bitirip hemşehrilerimizin hizmetine sunduk. Karahacılı artık toz ve çamur görmeyecek. Bütün mahallelerimizde üst yapı hizmetlerimiz hız kesmeden devam ediyor.  Vatandaşlarımızı mağdur etmeden gece gündüz çalışmalarımızı sürdüreceğiz. İlçemizin her yerini güzelleştirmeye hak ettiği yere taşımaya devam edeceğiz. Durmak yok çalışmaya devam.” şeklinde konuştu. Karahacılı Mahallesi’nde yol ve yapım çalışmalarını tamamlayan Çivril Belediyesi ekipleri diğer mahallelerde de çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor.
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
BABADAĞ’DA OFF-ROAD RÜZGÂRI ESECEK
BABADAĞ’DA OFF-ROAD RÜZGÂRI ESECEK
PAMUKKALE RENGAREK
PAMUKKALE RENGAREK