TÜM KAZA MAĞDURU ARAÇ SAHİPLERİNE MÜJDE!
Advert

TÜM KAZA MAĞDURU ARAÇ SAHİPLERİNE MÜJDE!

Denizli Kaporta ve Boyacılar Odasın'dan kazazedelere müjdeli haber geldi.

TÜM KAZA MAĞDURU ARAÇ SAHİPLERİNE MÜJDE!

 

Denizli Kaporta ve Boyacılar Odasın'dan kazazedelere müjdeli haber geldi. Sigorta ve değer belirleme firması ile yaptıkları anlaşma ile trafik kazalarında mağduriyet yaşayanlar rahat bir nefes alacak. Üye iş yerlerinde  araçlarını yaptıran kazazedelere özel hizmet sunmak için sigorta ve  değer belirleme firması ile anlaşma yapıldı.

 

 

Oda Başkanı Tamer Yiğit verdiği bilgide; trafik kazasına karışmış araçlarda oluşan değer kaybına en geç bir hafta içinde nakit olarak mağdur tarafa ödeme yapılacağını müjdeledi. CTM Hasar danışmanlık firma yetkililerinden Teoman Sarıhan ve Değer Kaybı Uzmanı Ceyhun Okka, kaza yapan  mağdurlardan vekalet karşılığı iş takibini alarak dosyayı sonlandırmaya çalıştıklarını, tespit edilen değer kaybının belli oranda komisyon kesilerek anında nakit ödendiğini, sigorta şirketleri el olan yazışma ve zaman kaybı riskini kendilerinin aldığını belirtti.

 

 

Oda yönetimi, sadece kaza mağduru araç ile sınırlı kalmayan anlaşmada, sağlık ve bağlı diğer yaralanma ve tazminatlarda da anlaşma yapılarak kısa sürede ödeme yapıldığını, mağdur tarafı kısa sürede dosyasını nakde çevirme işini gerçekleştirdiklerini söyledi.

Konu hakkında daha detaylı bilgi almak isteyenlerden üye iş yerleri ya da oda yönetimi ve başkan Tamer Yiğit'i arayarak alabileceği bilgiler arasında.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
100. yıl anısına Babadağ’a tırmandılar
100. yıl anısına Babadağ’a tırmandılar
160K KOŞUSUNDA BİRİNCİ OLDU
160K KOŞUSUNDA BİRİNCİ OLDU