TAVAS VE KALE´DE SULAR KAYNIYOR

TAVAS VE KALE´DE SULAR KAYNIYOR

AK Parti’de aday belirleme süreci devam ederken Kale ve Tavas İlçelerinde süreç hız kazandı. İlçelerde anket çalışmaları devam ederken, Kale’de iki isim öne çıktığı konuşuluyor, Tavas ise tek bir aday adayının üzerinde duruyor.

TAVAS VE KALE´DE SULAR KAYNIYOR

31 Mart yerel seçimleri öncesi partilerde aday belirleme süreci hız kazandı. Özellikle Kale ve Tavas ilçelerinde anket çalışmalarına devam ediliyor. Murat Soyluer, Ramazan Coşkun, Ömer Ali Sarıtaş, Osman Bilgin, Hasan Bilhan Saltan, Bilal Tıkım ve mevcut Belediye Başkanı Mehmet Salih Sağınç Kale’den aday adaylığı için başvuru yapan isimler oldu. Yüz yüze ve telefon üzerinden yapılan anketlerde mevcut başkan Sağınç ile birlikte Osman Bilgi, Murat Soyluer, Bilal Tıkım üzerinde durulduğu öğrenildi. Kulislerden edinilen bilgiye göre; Osman Bilgi ve Murat Soyluer öne çıkan isimler oldu.

TAVAS TEK ADAY ADAYI ÜZERİNDE YOĞUNLAŞTI!

Tavas’ta; Mehmet Şama, Emin Çavuşlu, Süleyman Tozlukoğlu aday adaylığı için başvuru yapan isimler iken, yine kulislerden alınan bilgiye göre; Süleyman Tozlukoğlu anketlerden de çıkan isim olduğu öğrenildi.

 KAYNAK: Mustafa KARAPINAR

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
 HONAZ YENİ SOSYAL TESİS İÇİN İMZA ATTI
HONAZ YENİ SOSYAL TESİS İÇİN İMZA ATTI
 ORGANİZE TARIM BÖLGELERİ HAYATİ ÖNEMDE
ORGANİZE TARIM BÖLGELERİ HAYATİ ÖNEMDE