CUMHUR İTTİFAKININ SERİNHİSAR ADAYI MHP´DEN KOBAŞ OLDU

CUMHUR İTTİFAKININ SERİNHİSAR ADAYI MHP´DEN KOBAŞ OLDU

2024 yerel seçimleri için partilerde aday belirleme süreci devam ederken Cumhur İttifakının Serinhisar Belediye Başkan adayı MHP’den Cemal Kobaş oldu.

CUMHUR İTTİFAKININ SERİNHİSAR ADAYI MHP´DEN KOBAŞ OLDU

31 Mart’ta gerçekleştirilecek olan yerel seçimler öncesi partilerde aday belirleme süreci hız kazandı. Son olarak Cumhur İttifakının Serinhisar Belediye Başkan Adayı MHP’den Cemal Kobaş oldu.

Başkan Adayı Kobaş, sosyal medya üzerinden yaptığı açıklama ile adaylığını duyurdu. Kobaş paylaşımında, “Memleketimize hizmet etmek için 2019 yılında ilçe başkanı olarak bize tevdi edilen görev sonrasında aldığımız sorumluluk ile Ak Parti Serinhisar Belediye başkanı Aday Adaylığımızı açıklamıştık.

Uzun süredir devam eden anket çalışmaları başta olmak üzere, temayül yoklamaları, saha çalışmaları ve genel merkez teşkilat çalışmaları tamamlanmıştır.

Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan ve Genel başkanımız sayın Doktor Devlet Bahçeli ile olan görüşmeleri sonucunda Serinhisar ilçesi Cumhur ittifakı adayı netleşmiş olup MHP teşkilat başkanlığımız bu doğrultuda bizi uygun görmüştür.

Aynı davada birlikte yol yürüdüğümüz ve yürümeye devam edeceğimiz Ayhan Soyfidan, Halil Öztürk, Mustafa Yatçi ve Yaşar Öztürk’e Cumhur ittifakına olan katkılarından ve emeklerinden dolayı teşekkür ederim.

Allah’ın izniyle Cumhur İttifakımız ile Gece-gündüz demeden her alanda çalışarak milletimize sunulan hizmetleri Türkiye Yüzyılı şiarıyla ilçemize en güzel şekilde kazandırmaya çalışacağız.

2024 Cumhur İttifakının tekrardan zaferi olacaktır” ifadelerine yer verdi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
 HONAZ YENİ SOSYAL TESİS İÇİN İMZA ATTI
HONAZ YENİ SOSYAL TESİS İÇİN İMZA ATTI
 ORGANİZE TARIM BÖLGELERİ HAYATİ ÖNEMDE
ORGANİZE TARIM BÖLGELERİ HAYATİ ÖNEMDE