YAŞANABİLİR VE GÜVENLİ KENTLER İNŞA EDECEĞİZ

YAŞANABİLİR VE GÜVENLİ KENTLER İNŞA EDECEĞİZ

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Denizli İl Başkanı Mehmet Ali Yılmaz, iklim değişikliğinin olumsuz etkileri, yaşanabilir ve güvenli kentler kurulmasının öncelikleri olacağını belirterek; “İnsan sevgisinin yerel yönetimlere daha sağlıklı aktarılmasına öne

YAŞANABİLİR VE GÜVENLİ KENTLER İNŞA EDECEĞİZ

 Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Denizli İl Başkanı Mehmet Ali Yılmaz, iklim değişikliğinin olumsuz etkileri, yaşanabilir ve güvenli kentler kurulmasının öncelikleri olacağını belirterek; “İnsan sevgisinin yerel yönetimlere daha sağlıklı aktarılmasına önem vereceğiz” dedi.

MHP Denizli İl Teşkilatı, 31 Mart 2024 tarihinde yapılan olan Mahalli İdareler Genel Seçimleri sürecinde il genelinde devam eden hazırlıklar ve yapılacak çalışmaları masaya yatırdı. MHP İl Başkanı Mehmet Ali Yılmaz’ın başkanlığında il binasında yapılan toplantıya tüm ilçe başkanları ve yönetim kurulu üyeleri katıldı.

Denizli MHP olarak Cumhur İttifakı’nın 20’de 20 hedefine ulaşması için tam kadro sahada olacaklarını açıklayan MHP İl Başkanı Mehmet Ali Yılmaz, “Milliyetçi Hareket Partisi Denizli teşkilatları olarak, İlçe Başkanlarımızla 31 Mart 2024 tarihinde yapılacak olan Mahalli İdareler Genel Seçimlerine ilişkin bir istişare toplantısı gerçekleştirdik. Bu seçimlerin Denizli’mize ve tüm ilçelerimize hayırlar getirmesini temenni ediyorum. Cenabı Hak’tan bu seçimlerin halkımıza ve hemşehrilerimize hayırlara vesile olmasını niyaz ediyorum. Milliyetçi Hareket Partisi ve Cumhur İttifakı olarak Denizli kentinin tamamında 20’de 20 hedefini gerçekleştirmek üzere yola çıkıyoruz. Bilge Liderimiz Dr. Devlet Bahçeli’nin ‘Önce ülkem ve milletim, sonra partim ve ben’ anlayışını şiar edindik. Merhum Başbuğumuz Alpaslan Türkeş’in 9 ışığından feyz alarak teşkilatlarımız ve dava arkadaşlarımızda siyasi mücadelemize devam ediyoruz. Cumhur İttifakı ve MHP’nin yerel yönetimler anlayışına baktığımızda, Türkiye’de yapılanlar yapacaklarımızın teminatıdır. Bu süreç içerisinde tüm teşkilatlarımızla, Denizli genelinde başarılı olma adına emeğimizi, yüreğimizi ve alı terimizi taşın altına koymaya devam edeceğiz” diye konuştu.

“Yaşanabilir ve güvenli kentler inşa edeceğiz”
MHP’nin yerel yönetim anlayışında öncelik vereceği başlıklara da değinen Başkan Yılmaz, “Yerel yönetimlerde muhtemel deprem, tabii afetler, kentsel dönüşüm, toplanma alanları, binaların denetlenmesi konularına önem vereceğiz. Diğer taraftan ‘İnsanı yaşat ki devlet yaşasın’ anlayışıyla kreş ve huzurevi sayılarının artırılmasına gayret göstereceğiz. İnsan sevgisinin yerel yönetimlere daha sağlıklı aktarılmasına önem vereceğiz. En önemli konulardan birisi olarak iklim değişikliği konusunda önlemler alınması ana başlıklarımızdan birisi olacak. Çünkü iklim değişiklikleri hepimizin yaşamını etkiliyor. Olumsuz yönde etkiler de söz konusu, hatta bu durumun gıda fiyatlarına da etki ettiğimi biliyoruz. Merve ve sebzelerin kalitesi ile kalibresinde, ihracat oranlarının azalmasında ve üretimde kaybımız söz konusu. İklim değişikliği kaynaklı olumsuzluklar pahalılığı tetikleyici bir etki yapıyor. Bu ana başlıklar bizim yerel yönetimlere bakış açımızın önemli maddelerini oluşturuyor. Projelerimizde de bu konulara öncelik vereceğiz. Genel Başkanımızın da ifadesiyle ‘Ayırmadan, ayrıştırmadan yerelde iktidar, Türkiye’de istikrar’ diyoruz. Canla başla Türkiye için mücadele edeceğiz. Cumhur bizim, Türkiye hepimizin. Ne mutlu Türküm diyene” diye konuştu.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
 HONAZ YENİ SOSYAL TESİS İÇİN İMZA ATTI
HONAZ YENİ SOSYAL TESİS İÇİN İMZA ATTI
 ORGANİZE TARIM BÖLGELERİ HAYATİ ÖNEMDE
ORGANİZE TARIM BÖLGELERİ HAYATİ ÖNEMDE