MAHALLENİN YARDIM SEVER ABLASI MUHTAR OLMAYA ADAY

MAHALLENİN YARDIM SEVER ABLASI MUHTAR OLMAYA ADAY

Fesleğen Mahallesi Muhtar Adayı Raziye İs, mahallede ilgi odağı oldu. Mahallede çalmadık kapı bırakmayan İs, 4 dönemdir kazandığı deneyimlerini hizmetleri ile mahallesine aktaracağını söyledi.

MAHALLENİN YARDIM SEVER ABLASI MUHTAR OLMAYA ADAY

2004-2009-2014-2019 yıllarında Fesleğen Mahallesi’nde 4 dönem muhtar azası olarak görev yapan Raziye İs, deneyimlerini mahalleye aktarmak için hazırlanıyor. Fesleğen Mahallesi’ni yakinen tanıyan Raziye İs, Fesleğen Mahallesi Muhtar Adayı oldu.

“Muhtarlık yolunda beni yalnız bırakmayacağınıza ve yuvam gibi benimsediğim mahallemize en güzel hizmeti vermeye hazırım” diyen İs, “Tecrübelerime dayanarak doğup, büyüdüğüm, yuva kurduğum mahallemde, sizlerin destek ve teveccühü ile Muhtarlığa aday oldum. Mahallemizde ikamet eden vatandaşlarımız adına gelen tebligatları en kısa sürede ulaştıracağım. Mesai saatlerinde muhtarlığımız sürekli açık olup vatandaşlarımızın daima emrinde ve hizmetinde olacağım. Gerek Pamukkale Belediyemiz gerek Denizli Büyükşehir Belediyemiz ve diğer kamu kurumları ile daima dayanışma içinde olacağım. Şehir dışı gezi turları düzenleyip kültürel etkinlikler yapacağım. Engelli vatandaşlarımızın 7/24 emrinde olacağım. İhtiyaç sahibi kimselerin daima yanında olacağım. Muhtarlık ek işim değil tek işim olacaktır” dedi.

Raziye İs, 1970 yılında Fesleğen Mahallesi’nde doğdum. Lise eğitimini Denizli Ticaret Lisesi’nde tamamladı.  2004-2009-2014-2019 yıllarında Fesleğen Mahallesi’nde 4 dönem muhtar azası olarak görev yaptı.

Depremzedelerin  yardımsever ablası Raziye is  ekibi Fatma ÇALHAN Kadriye MUTLULUK Öztürk ŞAMA Orhan ÖZER Abdullah PAKSU Ruksan SIRMA 
Leyla HAMZA Ahmet ÖZEL ve sevenleriyle birlikte  depremzedelerin yanında olup gıda, yemek,bebek bezi,kıyafet ,kuaför hizmeti gibi ellerinden geleni yaptıklarını ve bundan sonrada ihtiyaç sahiplerinin yardımsever ablası olmaya adayım dedi.
Doğup büyüdüğü çok sevdiği FESLEĞEN MAHALLESİNE MUHTAR ADAYI olduğunu açıkladı

 

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
 HONAZ YENİ SOSYAL TESİS İÇİN İMZA ATTI
HONAZ YENİ SOSYAL TESİS İÇİN İMZA ATTI
 ORGANİZE TARIM BÖLGELERİ HAYATİ ÖNEMDE
ORGANİZE TARIM BÖLGELERİ HAYATİ ÖNEMDE