HERŞEY TÜM YÜZLERİN GÜLDÜĞÜ BİR MERKEZEFENDİ İÇİN

HERŞEY TÜM YÜZLERİN GÜLDÜĞÜ BİR MERKEZEFENDİ İÇİN

Daha iyi bir Merkezefendi, daha iyi bir belediyecilik” anlayışı ile yola çıktıklarını vurgulayan İYİ Parti Merkezefendi Belediye Başkan Adayı Fatih Coşkun’dan anlamlı bir çıkış geldi: “İYİ’ler İYİ’lere sahip çıkacak” diyen Coşkun, “Her şey tüm yüzlerin gü

HERŞEY TÜM YÜZLERİN GÜLDÜĞÜ BİR MERKEZEFENDİ İÇİN

2019 yerel seçimlerinde İYİ Parti’den merkezefendi Belediye Meclis Üyesi seçilen, ardından 5 yıl Merkezefendi Belediye Başkan Yardımcılığı yaptıktan sonra hayallerini bir adım daha ileri taşımak için görevinden istifa ederek İYİ Parti Merkezefendi Belediye Başkan Adayı olan Fatih Coşkun, duygusal çıkışıyla dikkatleri üzerine çekti. “Daha iyi bir Merkezefendi, daha iyi bir belediyecilik” anlayışı ile yola çıktıklarını vurgulayan Coşkun, 5 yıl boyunca Merkezefendi için gece gündüz çalıştığını belirterek, “Bu süreçte, hayata geçirdiğimiz çalışma ve projelerimizin yanında ilçemizin geleceğine dair ihtiyaçları da en iyi bilen biziz. Merkezefendimizin adeta röntgenini çektik ve yeni dönemde mahalle mahalle, sokak sokak yapacaklarımızı belirledik. Şimdi diyoruz ki; Merkezefendi İYİ belediyecilikle tanışmalı ve ilçemizde ikamet eden herkes ‘İYİ ki Merkezefendiliyim’ demeli. İnşallah halkımızın da teveccühü ile bu amaçla çalışmaya devam edeceğiz” ifadelerini kullandı.

“MERKEZEFENDİ, İYİ BELEDİYECİLİKLE TANIŞACAK”

Seçim çalışmaları için gittiği tüm mahallelerde her siyasi görüşten vatandaşla kucaklaştığını ve herkes tarafından güler yüzle karşılanmanın huzur ve mutluluğunu yaşadığını anlatan Coşkun, şunları kaydetti: “Görev sürem boyunca vatandaşlarımızdan aldığım destek ve enerji bu hizmet yoluna çıkmamdaki en büyük güç oldu. Seçim çalışmalarımızda bizlerden güler yüzünü esirgemeyen Merkezefendili hemşehrilerime yürekten teşekkür ediyorum. Her zaman desteklerini yakından hissettiğim bu davaya gönül veren kardeşlerim, sizlerle de aynı yolda yürümekten her zaman onur ve mutluluk duydum. İnşallah halkımızın ve sizlerin de destekleriyle Merkezefendi, İYİ belediyecilikle tanışacak ve ilçemize hep birlikte hizmet edeceğiz. İYİ’ler İYİ’lere sahip çıkacak. Her şey tüm yüzlerin güldüğü bir Merkezefendi için.”

# Fatih Coşkun# iyi parti# seçmenler# merkezefendi# yerel seçim# medya karapınar# mk yapım
 
 
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
 HONAZ YENİ SOSYAL TESİS İÇİN İMZA ATTI
HONAZ YENİ SOSYAL TESİS İÇİN İMZA ATTI
 ORGANİZE TARIM BÖLGELERİ HAYATİ ÖNEMDE
ORGANİZE TARIM BÖLGELERİ HAYATİ ÖNEMDE