MERKEZEFENDİ´MİZ YENİDEN REFAHIN ADRESİ OLACAK

MERKEZEFENDİ´MİZ YENİDEN REFAHIN ADRESİ OLACAK

Seçimlerin en çok dikkat çeken partilerinden biri olan Yeniden Refah Partisi'nin Merkezefendi Belediye Başkanı Adayı olan Av. Tamer İm, "Merkezefendi'de yeniden refaha kavuşalım" diyerek seçmene seslendi. İm, projelerinden bazılarını www.denizlidesiyase

MERKEZEFENDİ´MİZ YENİDEN REFAHIN ADRESİ OLACAK
“Merkezefendi’miz yeniden refahın adresi olacak”
 
Seçimlerin en çok dikkat çeken partilerinden biri olan Yeniden Refah Partisi'nin Merkezefendi Belediye Başkanı Adayı olan Av. Tamer İm, "Merkezefendi'de yeniden refaha kavuşalım" diyerek seçmene seslendi. İm, projelerinden bazılarını www.denizlidesiyaset.com’a açıkladı.
 
Yeniden Refah Partisi Merkezefendi Belediye Başkan Adayı Av. Tamer İm, Merkezefendi ilçesinde hayata geçirecekleri projelerle vatandaşların rahat bir nefes alacağını söyledi. Projeler arasında en dikkat çeken “Merkezefendi belediyesi hastanesi” olan Tamer İm, yapılacak hastanenin bölgenin en büyük ve modern hastanesi olacağını kaydetti. Burada durumu iyi olmayan vatandaşların tedavilerinin yapılacağını anlatan İm, "1 Nisan’dan sonra ilçemiz, huzurun ve mutluluğun en büyük adreslerinden bir tanesi olacak. Bize görev verildiği takdirde projelerimizle herkesin yaşam ve refah seviyelerini yükseltmeyi hedefliyoruz” dedi. 
 
KENTSEL DÖNÜŞÜM UYGULANACAK
“Yapacak olduğumuz hastanenin yanında kentsel dönüşüm adı altında hayata geçireceğimiz bir projemiz daha mevcut” diyen İm, “Burada gönüllülük esasıyla halkımızın katılacağı imar planlarında yapılacak revizyon ve bölgesel bazlı kentsel dönüşüm uygulamalarıyla estetik görünüme sahip sağlam yapılardan oluşacak modern bir Merkezefendi’yi inşa edeceğiz. Birinci derece deprem kuşağında olan Denizli’mizde ve ilçemizde yaşayan insanların korkudan uzak yaşamalarını garanti altına almış olacağız. Projelerimizden en önemlisi de kadınlarımız için hayata geçireceğimiz üreten halk pazarları olacak. Sağlıklı ve deprem korkusundan uzak yaşayan insanlarımız, özellikle kadınlarımız, Merkezefendi de el emeğinin göz nurlarını bu pazarda satarak aile ekonomisine de katkı sağlamış olacak” dedi.
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
 HONAZ YENİ SOSYAL TESİS İÇİN İMZA ATTI
HONAZ YENİ SOSYAL TESİS İÇİN İMZA ATTI
 ORGANİZE TARIM BÖLGELERİ HAYATİ ÖNEMDE
ORGANİZE TARIM BÖLGELERİ HAYATİ ÖNEMDE