HER SİYASETCİYE NASİP OLAZ

HER SİYASETCİYE NASİP OLAZ

Cumhur İttifakı’nın babacan tavrıyla gençlerin büyük ilgisini çeken Pamukkale Adayı Halil Pekdemir, siyasetçilerin az rastlayacağı hoş bir sürprizle karşılaştı. Seçimlerde ilk kez oy kullanacak genç seçmen, “İlk oyum size Halil Başkanım” deyip, o anı ölüm

HER SİYASETCİYE NASİP OLAZ

Pamukkale’de görevi Avni Örki’den devralmasına sayılı günler kalan tecrübeli siyasetçi Halil Pekdemir, gençlerin ilgi odağı. Hem projeleri hem babacan tavrıyla Z kuşağının beğenisini kazanan Pekdemir, Seçim çalışmalarında, bu ilgiden kaynaklı, hoş sürprizlerle de karşılaşıyor. Gençleri kalbini kazanan Pekdemir, sık sık selfie çektiriyor, onlar için daha güvenilir ve daha yaşanabilir bir Pamukkale inşa edecekleri sözünü veriyor. Pekdemir’in projeleri arasında Bağımlılıkla Mücadele Merkezi, Gençlik Yaşam Merkezi, Pamukbucks kafeler gibi gençlik projeleri yer alıyor.

 “HER SİYASETÇİYE NASİP OLMAZ”

Halil Pekdemir, seçim gezileri sırasında pek çok siyasetçiye nasip olmayacak anlar da yaşıyor. İşte o güzel anlardan biri tecrübeli siyasetçi ile genç bir seçmen arasında yaşandı. İlk kez oy kullanacak olmanın heyecanı gözlerine yansıyan genç bir seçmen Halil Pekdemir’e “Ben 18 yaşındayım. İlk oyum size Halil Başkanım” dedi ve fotoğraf çektirmek istediğini söyledi. Pekdemir, gördüğü bu eşsiz liginin karşısında “Harika, tabii ki çekilelim” diyerek genç seçmenin isteğini kırmadı.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
 HONAZ YENİ SOSYAL TESİS İÇİN İMZA ATTI
HONAZ YENİ SOSYAL TESİS İÇİN İMZA ATTI
 ORGANİZE TARIM BÖLGELERİ HAYATİ ÖNEMDE
ORGANİZE TARIM BÖLGELERİ HAYATİ ÖNEMDE