BİRİ GEÇ, İKİYİ SEÇ

BİRİ GEÇ, İKİYİ SEÇ

Denizli’de İYİ Parti Pamukkale Belediye Başkan Adayı Türkay Berberoğlu, seçim çalışmalarına beyaz cennet Pamukkale altında bulunan Kocaçukur bölgesinde devam etti. Gölün çevresinde vatandaşlarla sohbet eden Berberoğlu, projelerini anlattı, yerel seçimde d

BİRİ GEÇ, İKİYİ SEÇ

 

 

Denizli’de İYİ Parti Pamukkale Belediye Başkan Adayı Türkay Berberoğlu, seçim çalışmalarına beyaz cennet Pamukkale altında bulunan Kocaçukur bölgesinde devam etti. Gölün çevresinde vatandaşlarla sohbet eden Berberoğlu, projelerini anlattı, yerel seçimde destek istedi. Berberoğlu, ‘Oy pusulasında İYİ Parti ikinci sırada. Onun için biri geç, ikiyi seç’ diyoruz’ dedi

 

 

Denizli’de İYİ Parti Pamukkale Belediye Başkan Adayı Uzman Veteriner Hekim Türkay Berberoğlu, seçim çalışmalarına aralıksız devam ediyor. Denizli’nin ve Türkiye’nin en önemli turizm bölgelerinden biri olan UNESCO Dünya Miras Listesi’nde yer alan Pamukkale travertenleri altında bulunan Kocaçukur’da göl çevresinde dinlenen vatandaşlarla bir araya gelen Türkay Berberoğlu, projelerini anlattı, yerel seçimde destek istedi.

 

Biri Geç, İkiyi Seç

Berberoğlu, ’31 Mart 'taki seçim toyumuza tüm ilçe sakinlerimizi davet ediyorum. Oy pusulasında İYİ Parti ikinci sırada. Onun için biri geç, ikiyi seç’ diyoruz’ dedi. Pamukkale Mahallesi içindeki esnafları da ziyaret eden Berberoğlu, ilçenin turizmden daha fazla pay alması bölgenin daha da hareketlenmesi için hazırladığı projelerini anlattı. Berberoğlu, başkan seçilmesi halinde en ulaşılabilir belediye başkanı olacağıyla ilgili üzerinde telefon numaralarının yazılı olduğu kartvizitlerini de dağıttı.

 

Ev Ziyaretleri Yaptı

Tekke Mahallesi'nde düzenlenen iftar programına katıldıktan sonra, Kayhan mahallesinde iftar sonrası  ev ziyaretleri yapan Berberoğlu, ‘’10 yıldır istediği belediye hizmetini alamayan Pamukkale ilçesinde, ilçe sakinleri artık değişim istiyor. İlçe sakinlerimiz artık paralarının çarçur edilmesini, göstermelik projelere milyonların gömülmesini istemiyor. Onun için bende diyorum ki Pamukkale ilçesini tarım, turizm, tekstil ve Türkay Berberoğlu olmak üzere 4T’nin kurtarabilir.

Türkiye’deki 26 ilden daha büyük 61 mahallenin bağlı olduğu Pamukkale ilçesinde ayağı yere basan ilçe sakinlerimizin cepleri, tencerelerini, mutluluklarını, huzurlarını ve güvenliklerini sağlayacak projelerimizle geliyoruz. Oy pusulasında İYİ Parti ikinci sırada. Onun için biri geç, ikiyi seç’ diyoruz. Artık Pamukkale Belediyesi'nin imkânları halk için kullanılacak. Şeffaf Belediyecilik için çok az kaldı. Pamukkale ilçesi şehrin örnek ilçesi olacak. İYİ’ler kazanacak, Pamukkale ve ilçe sakinleri kazanacak” dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
 HONAZ YENİ SOSYAL TESİS İÇİN İMZA ATTI
HONAZ YENİ SOSYAL TESİS İÇİN İMZA ATTI
 ORGANİZE TARIM BÖLGELERİ HAYATİ ÖNEMDE
ORGANİZE TARIM BÖLGELERİ HAYATİ ÖNEMDE