Gelecek Partisi Lideri Davutoğlu Denizli’de Yenilik ve Umut Rüzgarları Estirdi

Gelecek Partisi Lideri Davutoğlu Denizli’de Yenilik ve Umut Rüzgarları Estirdi

Seçilmişson Başbakan, GelecekPartisiLideri Ahmet DavutoğluDenizli’de SemaSilkinÜnileşehrinçeşitlinoktalarındatemaslardabulundu. Pazardanbaşlayarakşehrinkalbineyayılanbubuluşma, toplumun her kesimindeninsanıbirarayagetirdi.

Gelecek Partisi Lideri Davutoğlu Denizli’de Yenilik ve Umut Rüzgarları Estirdi

 Seçilmişson Başbakan, GelecekPartisiLideri Ahmet DavutoğluDenizlide SemaSilkinÜnileşehrinçeşitlinoktalarındatemaslardabulundu. Pazardanbaşlayarakşehrinkalbineyayılanbubuluşma, toplumun her kesimindeninsanıbirarayagetirdi.

 

Pazardaesnafla el sıkışıp, vatandaşlarındertlerinidinleyenGelecekPartisiLideri Ahmet DavutoğluveDenizliBüyükşehirBelediyeBaşkanAdayıSemaSilkinÜn, Denizli'ninsıcakatmosferindeumutdolumesajlarverdi. Esnafınsorunlarına kulak verenDavutoğluveÜn, politikadanöteinsanodaklıbiryaklaşımsergiledi.

 

BuluşmalarınışehrinfarklınoktalarındasürdürenGelecekPartisiLideri Ahmet DavutoğluveDenizliBüyükşehirBelediyeBaşkanAdayıSemaSilkinÜn, özelliklekadınlar, gençler, emeklilerveesnaflarlaönemlitemaslardabulundu. Gününilerleyensaatlerinde, iftarsofrasındaDenizlililerlebirarayagelenGelecekPartisiLideri Ahmet DavutoğluveDenizliBüyükşehirBelediyeBaşkanAdayıSemaSilkinÜn, ramazanınbirlikveberaberlikruhunuşehrindörtbiryanınataşıdı.

Şehirdekiheyecanınveumudunartmasınavesileolanbubuluşma, geleceğedairvaatlerinveprojelerinsomutbirnişanesiolarakdeğerlendirildi.

 

Bu tarihibuluşma, Denizli'ningeleceğineyönverecekönemlikararlarınalındığı, şehrinkültürelvesosyalyapısınıgüçlendirecekprojelerinmüjdelendiğibirgünevesileoldu. Denizli, artıksadecebirşehirolmanınötesinde, birumutışığı, biryenilikvedeğişimmerkeziolaraköneçıkıyor.

Seçilmişson başbakanveGelecekPartisiLideri Ahmet Davutoğlunun buziyareti, birkezdahagösterdiki; gerçekliderlik, halkıniçindengelenveonlarınyüreğinedokunanliderliktengeçiyor.

Denizli'ninaydınlıkyarınlarıiçinatılanbuadımlar, şehrisadeceTürkiye'nindeğil, dünyanındikkatçekennoktalarındanbirihalinegetirecek.

 

Bu tarihibuluşma, Denizli'debirumutveheyecandalgasıyarattı. Vatandaşlarıncoşkusuveliderlerinkararlılığı, şehrinyarınlarıiçinbüyükbirgüvenveiyimserlikkaynağıoldu.

Denizli, artıkdahaparlakbirgeleceğedoğrueminadımlarlailerliyor

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
 HONAZ YENİ SOSYAL TESİS İÇİN İMZA ATTI
HONAZ YENİ SOSYAL TESİS İÇİN İMZA ATTI
 ORGANİZE TARIM BÖLGELERİ HAYATİ ÖNEMDE
ORGANİZE TARIM BÖLGELERİ HAYATİ ÖNEMDE