HAYLA SESİ YÜKSELTTİ SEÇİME ÜÇ GÜN KALA İSYAN ETTİ

HAYLA SESİ YÜKSELTTİ SEÇİME ÜÇ GÜN KALA İSYAN ETTİ

Kale’de başkanlığı döneminde hayata geçirdiği projelerin bu günkü durumunu çekerek sosyal medyadan seslenen CHP Denizli Kale Belediye Başkan Adayı Erkan Hayla, adeta isyan etti. Hayla, “2017 yılında yaptığımız hizmetler atıl durumda çürümeye bırakıldı” de

HAYLA SESİ YÜKSELTTİ SEÇİME ÜÇ GÜN KALA İSYAN ETTİ

 

 

Kale’de başkanlığı döneminde hayata geçirdiği projelerin bu günkü durumunu çekerek sosyal medyadan seslenen CHP Denizli Kale Belediye Başkan Adayı Erkan Hayla, adeta isyan etti. Hayla, “2017 yılında yaptığımız hizmetler atıl durumda çürümeye bırakıldı” dedi.

 

 

CHP Denizli Kale Belediye başkan Adayı Hayla, Kale ve mahallelerinde halkla buluşuyor. Halkın yoğun ilgisiyle karşılaşan Hayla, Kale halkının sorunlarını dinleyerek bu sorunları genci, yaşlısı, esnafı ve çiftçisi ile beraber çözeceklerini söyleyerek “Biz Kaleyi beraber ileriye götüreceğiz” sözü verdi. Yapılmış hizmetlerin atıl durumundan Kalelilerin de haberdar olmalarını sağlamak için videolar çekerek kendi sosyal medya hesabından Kale halkına seslenen Hayla, halk buluşmalarında başkan olduğu dönemde yaptıkları hizmetlere dikkat çekerek, “Yaptıklarımız yapacaklarımızın teminatıdır. Bizim yaptığımız hizmetleri atıl durumda bıraktılar. Hepsini çürümeye terk ettiler” diye konuştu.

 

“BİZ YAPTIK DİYEMİ BAKMIYORSUNUZ?”

Kale Belediye Başkan Adayı Hayla, sosyal medya hesabından seslendirdiği isyanında “2017 yılında yaptığımız hizmetler atıl durumda çürümeye bırakıldı. Kale Belediyemize ait 20 adet dükkan var. Bunlar çürümeye yüz tutmuş. 2 yıldan beri ne bakılıyor, de kiraya veriliyor, nede kullanılıyor? Atıl durumda bırakıldı. İnceyiz Kanyonuna yaptığımız tesisi 2017´den beri elektrik ve suyunu halletmediler. Çürümeye bıraktılar, turizme kazandıramadılar. Kale’de taşevler yaptık. 10 adet ev, 2 tane dükkan 1 tane de kafe olmak üzere bir tatil köyü yaptık. Geldiğimiz noktada durumu içler acısı. Neden bakılmıyor ve ya kiraya verilmiyor? Bizim tarafımızdan yapıldığı için mi bakılmıyor? Biz bu dükkanları Kale belediyesinin Kale halkının paraları ile yaptık. Kale halkı kalkınsın diye yapıldı. Bu şekilde kalması bizim canımızı acıtıyor” dedi. Hayla son olarak “Biz iktidara geldiğimizde Kale kazanacak turizmiyle tarımı ile esnafı ile hepimiz kazanacağız Kale´nin çehresini değiştireceğiz” diyerek ifadelerini sonlandırdı.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
 HONAZ YENİ SOSYAL TESİS İÇİN İMZA ATTI
HONAZ YENİ SOSYAL TESİS İÇİN İMZA ATTI
 ORGANİZE TARIM BÖLGELERİ HAYATİ ÖNEMDE
ORGANİZE TARIM BÖLGELERİ HAYATİ ÖNEMDE