MİLLETVEKİLİ ÖK’DEN DEVECİOĞLU’NA TAM DESTEK

MİLLETVEKİLİ ÖK’DEN DEVECİOĞLU’NA TAM DESTEK

AK Parti Denizli Milletvekili, TBMM Plan ve Bütçe Komisyonu Üyesi Nilgün ÖK, 2 Haziran Honaz seçimleri öncesi Honaz Belediye Başkan adayı Turgut Devecioğlu’na destek turlarına devam ediyor.

MİLLETVEKİLİ ÖK’DEN DEVECİOĞLU’NA TAM DESTEK

 

Ak Parti Denizli Milletvekili, TBMM Plan ve Bütçe Komisyonu Üyesi Nilgün ÖK, Cumhur İttifakı AK Parti Honaz Belediye Başkan adayı Turgut Devecioğlu’na destek turlarına devam ediyor. Honaz’ın en önemli markalarından olan Kiraz toplayan çiftçilerle bir araya gelen Milletvekili ÖK, “Denizlimizin incisi, Honazımızın gözbebeği kirazımızın hasat mevsiminde çiftçilerimizi ziyaret ederek, hayırlı hasatlar, bereketli mahsüller diledik. Göreve geldiği ilk günden itibaren Honazlı hemşehrilerimiz ve çiftçilerimiz için gece gündüz demeden çalışan Turgut Devecioğlu Başkanımızın yanındayız. İnşallah Honazlı kardeşlerimizin teveccühü ile 2 Haziran’da Turgut Devecioğlu başkanımız hizmet destanlarına kaldığı yerden devam edeceğine tüm kalbimle inanıyorum” diye konuştu.

HÜKÜMETİMİZ HER ZAMAN ÇİFTÇİLERİMİZİN YANINDA

AK Parti Denizli Milletvekili, TBMM Plan ve Bütçe Komisyonu Üyesi Nilgün ÖK, AK Parti iktidarının 2002 yılından bu yana Türkiye’de tarım ve çiftçiliğin gelişmesi adına çok önemli reformlar yaptığına dikkat çekti. Milletvekili ÖK, “Hükümetimiz her zaman çiftçilerimizin yanında, üretimi destekleyen pek çok önemli destek ve programlar ile ülkemizin artı değer kazanmasına vesile olmaktadır. Bu bağlamda yerel seçimlerde partimizin ve Cumhur İttifakımızın adayı olan Turgut Devecioğlu Başkanımız ile Honazlı hemşehrilerimiz daha çok üretmeye ve ürettiği ürünü layıkıyla pazarlama şansına sahip olmaya devam edecek” diye konuştu.

honaz devecioğlu turgut nilgün ök AK Parti siyaset denizlibasin.com
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
6 AYDA 226 BİN 793 TRAFİK KAZASI
6 AYDA 226 BİN 793 TRAFİK KAZASI
Başkan Tefenlili’den Kurban Bayramı Mesajı
Başkan Tefenlili’den Kurban Bayramı Mesajı