GÖREVİMİZ TOPLUMA FAYDALI OLMAK
Advert

GÖREVİMİZ TOPLUMA FAYDALI OLMAK

Denizli BSK Cerrahi Hastanesi yönetim kurulu ile Acıpayam ve çevresinde bulunan muhtarlar ve yörük dernekleri, Uçarı gölü sosyal tesislerinde biraraya geldi.

GÖREVİMİZ TOPLUMA FAYDALI OLMAK

Denizli  BSK Cerrahi Hastanesi yönetim kurulu ile Acıpayam ve çevresinde bulunan muhtarlar ve  yörük dernekleri, Uçarı gölü sosyal tesislerinde biraraya geldi. Cerrahi Hastanesi Yönetim kurulu Başkanı murat Çelik ve  başhekim ile diğer yönetim kurulu üyeleri ve  yetkili doktorların da katıldığı yemekli sohbet toplmantısında  yörete bulunan yörük dernek yöneticileri ile ilçe ziraat odası ve yönetim kurulu üyeleri de yer aldı.

Acüıpayam belediye Başkanı Hulusi Şevkan, sağlık konusunda  ilçede bulunan vatandaşlara önemkli sağlık görevi yapan ve  iyileşmelerinde büyük katkı koyan sağlık personeline, Acıpayamlılara  destek veren Cerahi Hastanesi çalışan ve yönetimine ayrı ayrı teşekkür etti.

Cerrahi Hastanesi yönetkim kurulu başkanı Dr. murat Çelik görevlerinin  topluma faydalı olmak olduğunu, maddi boyutunun 2.planda geldiğini,  sadece  hasta-sağlıkcı ilişkisi yerine sürekli dostluklar kurmak olduğıunu söyledi. Dr. Çelik hastanın iyileşmesi için çaba göstirken iyileştikten sonraki süreçte de takip edilerek dost kalınarak   sürekli yanında olduğumuzu hissettirmek istiyoruz dedi.

Denizli Ziraat Odası Başkanı Hamdi Gemici, ilçede bulunan tarım ile uğraşan çiftcilerin sağlık teşhis ve tedavisinde Cerrahi Hastanesi'nin katkı ve desteğini küçümsemediklerini, karşılıklı özverilmi yaklaşım ile doktor-hasta ilişkisinden çok  iki arkadaş gibi bir sürecin devam etmesinin eng üzel  olay olduğunu söyledi.

Acıpayam bölgesinde  doğ ile iç içe bulunan uçarı göleti ve tabiat harikası bir güzelliğin turizme kazandırılhmasını isteyenr yetkililer, en kısa sürede daha büyük  tanıtım atağına kalkacaklarını söyledi. Akşam yemeği, dost sohbeti ve  yöreselm sanatcıların sunduğu birbirinden güzel  müzik ziyafeti ile gece sona erdi

 

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
MERKEZEFENDİ BASKET TRANSFERDE ŞAHA KALKTI
MERKEZEFENDİ BASKET TRANSFERDE ŞAHA KALKTI
2020, DENİZLİ'NİN YILI OLACAK
2020, DENİZLİ'NİN YILI OLACAK