YENİCEKENT´TE TUAL COŞKUSU
Advert

YENİCEKENT´TE TUAL COŞKUSU

Yenicekent’te bu yıl 24.sü düzenlenen Tripoli, Kültür ve Turfanda Çekirdeksiz Üzüm Festivali kapsamında sahne alan Türk pop müziğinin sevilen ismi TUAL, hayranlarına unutulmaz bir gece yaşattı.

YENİCEKENT´TE TUAL COŞKUSU
Advert

 

Yenicekent’te  bu yıl 24.sü düzenlenen Tripoli, Kültür ve Turfanda Çekirdeksiz Üzüm Festivali  kapsamında sahne alan Türk pop müziğinin sevilen ismi TUAL, hayranlarına unutulmaz bir gece yaşattı. 

 

Yenicekent Tripolis, Kültür ve Turfanda Çekirdeksiz Üzüm Festivali devam ediyor. YenicekentMeydanı’nda gerçekleştirilen festival etkinliklerinin 2. Gününde, Tavas Belediye Başkanı Hüseyin İnamlık,  Buldan Belediye Başkanı MustafaŞevik, Ak Parti Tavas İlçe Başkanı Hasan Hüseyin Büyüktarakçı,  Ak Parti Kadın Kolları Başkanı Şükran Kısaoğlu, AK Parti Buldan İlçeBaşkanı Naci Çomuk ile ilçe yönetim kurulu üyeleri, belediye meclis üyeleri ile çok sayıda vatandaş katıldı.

Misafirlerine üzüm ikram ettiler

Etkinliğe katılan misafirlerine yetiştirdikleri turfanda çekirdeksiz üzüm ikram eden Yenicekentliler, Çakır ve Saz ekibinin fasıl dinletisi ile mest olurken, Denizli'nin genç sesi İldem Kirazoğlu'nun seslendirdiği şarkılar ile coştu.  Genç sanatçının çiçeğini Tavas Belediye Başkanı İnamlık takdim etti. İnamlık,   Yenicekent Festivali’ne katılmaktan duyduğu memnuniyeti dile getirirken, üzüm üreticilerine de bol kazançlar diledi.

Yenicekentlileri TUAL coşturdu

Festival alanını dolduranYenicekentlileri, seslendirdiği şarkılarla coşturan Türk pop müziğinin güçlü sesi TUAL,  Başkan Şevik’in isteği   “Samanyolu” şarkısını da söyleyerek dinleyenleri mest etti.   TUAL, daha önce birkaç kez Buldan’da konser verdiğini hatırlatarak,“ Buldan, tarihi, dokuması, kültürü, mimarisi ile Türkiye’nin en güzel ilçelerinden biri.  Ama Yenicekent’e ilk kez geliyorum.  Zamanım olmadığı için Yenicekent’i gezemedim. Ancak gelirken araştırdım. Yenicekent, Türkiye’nin ilk turfanda üzümünü yetiştiren önemli bir yerleşim yeri. Yenicekent’indaha fazla tanıtıma ihtiyacı var. Ben burada olmaktan çok memnunum” dedi. 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
PAÜ´DE FİNANS LABORATUVARI AÇIKDI
PAÜ´DE FİNANS LABORATUVARI AÇIKDI
KARAYOLU İŞÇİLERİNİN SORUNLARI
KARAYOLU İŞÇİLERİNİN SORUNLARI