Başkan İnamlık'tan 30 Ağustos mesajı
Advert

Başkan İnamlık'tan 30 Ağustos mesajı

Tavas Belediye Başkanı Hüseyin İnamlık,30 Ağustos Zafer Bayramı dolayısıyla kutlama mesajı yayımladı

Başkan İnamlık'tan 30 Ağustos mesajı

 

Başkan İnamlık mesajında ; ”30 Ağustos 1922,milletimizin şanlı ordumuz ile birlikte yazdığı emsalsiz bir kahramanlık destanıdır.Tarihimizde bağımsızlık inancımızın ve hür yaşama kararlılığımızın tüm dünyaya ilan edildiği 30 Ağustos Zafer Bayramı’nın 97. yıldönümünde, millet olarak hep birlikte kenetlenerek,bu günü kutlamanın onurunu yaşamaktayız.

Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün önderliğinde başlatılan,tarihimizin önemli dönüm noktalarından birisi olan ve her safhası eşsiz kahramanlık destanlarıyla dolu Milli Mücadele,Büyük Taarruz ve Meydan Muharebesi sonucunda işgal kuvvetleri topraklarımızdan kalıcı olarak atılmış;bağımsızlığımız bu zaferle taçlanmıştır.

      

Bu şanlı zafer, Türk Milletinin birlik ve bütünlüğüne yönelik her türlü tehdit ve saldırı karşısında kenetlenerek hiçbir gücün, hangi amaçla ve ne şekilde olursa olsun birliğini ve bağımsızlığını bir kez daha yıkamayacağını göstermiştir.

 

Bu duygu ve düşüncelerle,Büyük Zafer'in 97. yılında, Başkomutanımız Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları başta olmak üzere Kurtuluş Savaşı'nın tüm kahramanlarını, aziz şehitlerimizi bir kez daha rahmet ve minnet ile anıyor,gazilerimize şükranlarımı sunuyorum.”dedi.

tavas hüseyin inamlık denizli basın haber
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
BU İLÇEDEN ÇIKIŞ BU KADAR ZOR
BU İLÇEDEN ÇIKIŞ BU KADAR ZOR
DENİZLİ'DE EN GÜZEL KARİKATÜRLER  BELİRLENECEK
DENİZLİ'DE EN GÜZEL KARİKATÜRLER BELİRLENECEK