Karaca'dan 30 Ağustos mesajı
Advert

Karaca'dan 30 Ağustos mesajı

CHP Genel Başkan Yardımcısı Denizli Milletvekili Gülizar Biçer Karaca 30 Ağustos Zafer Bayramı mesajı yayımladı.

Karaca'dan 30 Ağustos mesajı

Gülizar Biçer Karaca'nın yayımladığı 30 Ağustos Zafer Bayramı mesajı şöyle:

"97. yılını onurla ve gururla kutladığımız Zafer Bayramı, Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşlarının 19 Mayıs 1919’da başlattıkları bağımsızlık yürüyüşünün, 30 Ağustos 1922’de zaferle taçlandırılmasıdır. 30 Ağustos Zafer Bayramı, mazlum ülkelerin bağımsızlığına ilham veren Kurtuluş mücadelemizin tarihin altın sayfalarına yazıldığı bayramdır.

 

30 Ağustos Zaferi’ni kazanan, öngörüleri ve örnek liderliğiyle dünyanın takdirini kazanan ve ülkemizin geleceğine ışık tutan Mustafa Kemal Atatürkiçin 30 Ağustos, askeri bir zafer olmanın yanısıra‘Kayıtsız şartsız milletin olacak egemenliğe’ aralanan tarihi bir dönüm noktasıdır.

 

30 Ağustos Zaferi sayesindedir tam bağımsız bir ülkeye kavuştuk. Bizler Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün izinde, ulusumuzun bağımsızlık meşalesini yakan iradesinden aldığımız güçle, Türkiye Cumhuriyeti’ni emin ellerde aydınlık geleceğe taşımaya söz veriyoruz.

 

Eşitlik ve özgürlük taleplerimizden vazgeçmeden, hak hukuk ve adalet diyerek kimsesizlerin kimsesi olan Cumhuriyetimize yakışır şekilde, tüm yurttaşlarımızın eşit haklardan yararlandığı bir ülke için canla başla, zafer ruhuyla geleceğe hep birlikte yürüyoruz. Önümüze çıkarılan engelleri, Atatürk ilkeleri yolunda ilerleyen Cumhuriyetin evlatları olarak tek tek aşacağımızın bilinmesini istiyoruz.

 

Büyük Zaferin 97. Yıldönümünde, ülkemizi bizlere emanet eden Cumhuriyetimizin kurucusu ve Ebedi Başkomutanımız Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları olmak üzere, tüm şehit ve gazilerimizi minnetle ve şükranla anıyoruz.

 

30 Ağustos Zafer Bayramımız kutlu olsun."

gülizar biçer karaca chp denizli denizli basın denizlibasin.com 30 Ağustos Zafer Bayramı
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
DENİZLİ'DE EN GÜZEL KARİKATÜRLER  BELİRLENECEK
DENİZLİ'DE EN GÜZEL KARİKATÜRLER BELİRLENECEK
“HERKESİN HERKESİ YENEBİLDİĞİ LİGDEYİZ”
“HERKESİN HERKESİ YENEBİLDİĞİ LİGDEYİZ”