Çameli'de Zafer Bayramı
Advert

Çameli'de Zafer Bayramı

Denizli'nin Çameli İlçesinde Çameli Cumhuriyet meydanında gerçekleştirilen 30 Ağustos Zafer Bayramı, Kaymakamlık ve Belediye Başkanlığı çelenk sunulmasının ardından saygı duruşu ve İstiklal Marşı'nın okunmasıyla başladı.

Çameli'de Zafer Bayramı

 

Törene Çameli Kaymakamı Didem Dinç,  Çameli Belediye Başkanı Cengiz Arslan, İlçe Garnizon Komutanı Hamza Çil, Çameli İlçe Eğitim Müdürü Murat UZUN, Sivil toplum temsilcileri,Siyasi Partililerin Temsilcileri  daire ve kurum amirleriyle  Şehit Yakınları ve Gazi ve vatandaşlar katıldı.

 

Günün anlam ve Önemini belirten konuşmada, Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk tarafından yurtta sağlanan milli birlik ve beraberliğin mutlak sonucunda milletimizce başkomutanlık meydan muharebesinin kazanılarak kesin zaferle sonuçlandırıldığı ifade edildi, Atatürk Ortaokulu Öğrencilerin Şiirlerin okunması ve Halk Oyunları Gösterisi ile son bulurken Program daha sonra Çameli Belediye Bahçesinde tebrik töreni düzenlendi. Burada Çameli Kaymakamı Didem Dinç Çameli Belediye Başkanı Cengiz Arslan, ilçe Protokolü tebrikleri kabul etti.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
DENİZLİ'DE EN GÜZEL KARİKATÜRLER  BELİRLENECEK
DENİZLİ'DE EN GÜZEL KARİKATÜRLER BELİRLENECEK
“HERKESİN HERKESİ YENEBİLDİĞİ LİGDEYİZ”
“HERKESİN HERKESİ YENEBİLDİĞİ LİGDEYİZ”