DENİZLİ TEKSTİL SEKTÖRÜNE CAN SUYU
Advert

DENİZLİ TEKSTİL SEKTÖRÜNE CAN SUYU

Denizli Anadolu Grup tekstil sektöründe faaliyet gösteren firmalara Türkiye standartlarına göre Türkmenistan dan %30 daha kaliteli pamuklu iplik getirmek için kolları sıvadı.

DENİZLİ TEKSTİL SEKTÖRÜNE CAN SUYU

 

Denizli Anadolu Grup tekstil sektöründe faaliyet gösteren firmalara Türkiye standartlarına göre Türkmenistan dan  %30 daha kaliteli pamuklu iplik getirmek için kolları sıvadı.

Denizli Anadolu Grup Yönetim Kurulu Üyesi ve Ayyıldız Grup Yönetim Kurulu Başkanı Ender Erçiftçi, Denizlispor Eski Başkanı Ali İpek'in oğlu Tuna İpek'le birlikte Denizli tekstil piyasasını kalkındırmaya geldiklerini ifade etti.

Denizlibasin.com'a konuşan Ender Erçiftçi geleceğe yönelik ihracatta Türkiye'nin göz bebeği olma yolunda hızlı adımlar atmaya devam ettiklerini belirterek 2 milyon Dolar civarındaki ihracat rakamlarını 7 milyon Dolar seviyesine çektikleri bilgisini paylaştı.

Merhum Ali İpek'in oğlu Tuna İpek'le birlikte Denizli tekstil piyasasını kalkındırmak üzere yeni bir atılım yaptıklarını söyleyen Erçiftçi: "Türkiye standartlarına göre %30 daha kaliteli  ipliği yani standartlardan yüzde 30 daha kaliteli ipliği Denizli tekstil piyasasına sunacağız. Çalık Grup distribütörlüğünde 3 yıldır Türkmenistan'dan getirdigimiz iplikle, kalitesine kıyasla gayet uygun bir şekilde, Denizli tekstil piyasasını kalkındıracağız" dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
DENİZLİ'DE EN GÜZEL KARİKATÜRLER  BELİRLENECEK
DENİZLİ'DE EN GÜZEL KARİKATÜRLER BELİRLENECEK
“HERKESİN HERKESİ YENEBİLDİĞİ LİGDEYİZ”
“HERKESİN HERKESİ YENEBİLDİĞİ LİGDEYİZ”