BAŞKAN AKCAN'A CANNES'TE BÜYÜK ÖDÜL VERİLDİ

BAŞKAN AKCAN'A CANNES'TE BÜYÜK ÖDÜL VERİLDİ

AKCAN’A FARANSA’DA YILIN ŞEHİR YÖNETİCİSİ ÖDÜLÜ VERİLDİ

BAŞKAN AKCAN'A CANNES'TE BÜYÜK ÖDÜL VERİLDİ

 

Denizli’nin Çal ilçesinde 2014 yılından bu yana belediye başkanlığı yapan MHP’li Fethi Akcan’a, Fransa’nın Cannes kentinde düzenlenen törenle “Yılın şehir yöneticisi” ödülü verildi. Ödülü merkezi İngiltere’de olan Global Liderler Kulübü (Oxford Global Club of Leaders) verdi. Cannes’teki ödül törenine katılan Başkan Akcan, “Ödülü Çal halkı adına aldım, çok mutlu ve gururluyum” dedi.

Çal Belediye Başkanı Fethi Akcan bir süre önce Global Liderler Kulübü tarafından etkili şehir yönetimi, potansiyel yatırımcılar ve uluslararası iş çevrelerinin dikkatini çekme adına yapılan çalışmalar nedeniyle yılın şehir yöneticisi adayı gösterilmişti.

Global Liderler Kulübü Genel Sekreteri Alexandra Ferguson tarafından Fransa’nın Cannes kentindeki törene davet edilen Çal Belediye Başkanı Fethi Akcan, burada dünyanın dört bir tarafından törene davet edilen yerel yöneticiler ve siyasetçilerle bir araya geldi.

“DENİZLİ VE ÇAL ADINA GURURLUYUM”

Prestijli uluslararası ödülünü alan Başkan Akcan, “Denizli ve Çal adına mutlu ve gururluyum. Başta tarım ve turizm olmak üzere bir süredir sürdürdüğümüz çalışmalar, yabancı yatırımcılarla yaptığımız görüşmeler; Avrupa’nın en etkili sivil toplum örgütlerinden Global Liderler Kulübü’nün de dikkatini çekmiş. Çal’ın isminin Avrupa arenasında da konuşuluyor olması, bir yerlere aday gösterilmesi ve şahsıma ödül verilmesi Çal halkının başarısıdır. 19 bin kişinin yaşadığı güzel ilçemizin Fransa’da ödüllendirilmesi Denizli ve Çal’a büyük gurur yaşatmıştır” diye konuştu.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
KORONA VİRÜSÜ ATLATAN ÇİFT VATANDAŞLARI UYARDI
KORONA VİRÜSÜ ATLATAN ÇİFT VATANDAŞLARI UYARDI
KOYUNLAR 847. KEZ KÖPRÜBAŞINDAN KARŞIYA ATLAYACAK
KOYUNLAR 847. KEZ KÖPRÜBAŞINDAN KARŞIYA ATLAYACAK