AYYILDIZ GRUP ŞEHİDİN EMANETLERİNE SAHİP ÇIKTI

AYYILDIZ GRUP ŞEHİDİN EMANETLERİNE SAHİP ÇIKTI

Anadolu Birlik Grup Vakfı, geçtiğimiz hafta içi alkollü araç sürücüsünün çarptığı devriye aracında şehit ettiği polis memuru Yüksel Başpınar’ın çocuklarının eğitim masraflarını üstleneceğini açıkladı.

AYYILDIZ GRUP ŞEHİDİN EMANETLERİNE SAHİP ÇIKTI
Advert

Anadolu  Birlik Grup Vakfı, geçtiğimiz hafta içi alkollü araç sürücüsünün çarptığı devriye aracında şehit ettiği polis memuru Yüksel Başpınar’ın çocuklarının eğitim masraflarını üstleneceğini  açıkladı. 

Toplumda örnek bir davranışa .mza atan Anadolu  Birlik Grup Vakfı Yönetim Kurulu üyesi  ve Ay Yıldız Grup Başkanı Ender Erçiftçi’nin talimatı ile Başpınar’ın lisede ve üniversitede eğitim gören çocuklarının masrafları üstlenildi. Erçiftçi’nin çocukların eğitim hayatı boyunca barınma, harç gibi masraflarının tamamının üstlenildiği kaydedilirken, desteklerin çocukların okulları bitene kadar devam edeceği belirtildi.

Erçiftçi ayrıca hayırseverlerede seslenerek, Başpınar gibi bu ülke için canını vererek şehit olan asker ve polsilerin çocuklarına daha duyarlı davranılması gerektiğini bunun yanında gerçekten ihtiyaç sahibi olan ailelere de el uzatılması gerektiğinin altını çizdi.

Yapılan destekle ilgili konuşan Erçiftçi açıklamasında şunları söyledi:

“Şehit ailemizin acısına ortak olup bir nebzede olsa onların acılarını hafifletmek istedik. Bu yüzden böyle karar aldık. İnşallah çocuklarımızın eğitim okulalrı bitene kadar bizlere emanet olacak. Bizde bu görevi layıkıyla yerien getirmeye çalışacağız. Çocuklarımızın maddi yönden hiç bir sıkıntı çekmemeleri için vakıf ve şirket olarak gereken neyse hepsini yapacağız. ” diye konuştu.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Leylekler Elektrik Akımına Kapılarak Yaralandı
Leylekler Elektrik Akımına Kapılarak Yaralandı
Denizli’nin Açık Hava Tiyatrosu Dezenfekte Edildi
Denizli’nin Açık Hava Tiyatrosu Dezenfekte Edildi