ÇİVRİL SENDEN İHRACATÇI OLUR
Advert

ÇİVRİL SENDEN İHRACATÇI OLUR

Denizli İhracatçılar Birliği (DENİB) tarafından yürütülen 'Senden İhracatçı Olur' projesinin bilgilendirme toplantısı gerçekleştirildi.

ÇİVRİL SENDEN İHRACATÇI OLUR
 
Denizli İhracatçılar Birliği (DENİB) tarafından yürütülen 'Senden İhracatçı Olur' projesinin  bilgilendirme toplantısı gerçekleştirildi.
 
Denizli İhracatçılar Birliği (DENİB) tarafından yürütülen "Senden İhracatçı Olur" projesinin bilgilendirme toplantısı  gerçekleştirildi. Denizli İhracatçılar Birliği (DENİB) tarafından yürütülen ve yeni ihracatçılar kazanarak ilimizin ihracatının artırılmasını temel amaç olarak belirleyen proje kapsamındaki toplantı  7 Kasım 2019 tarihinde Çivril Belediyesi Meclis Toplantı Salonu’nda gerçekleştirildi. Proje ile Denizli'de henüz hiç ihracat yapmamış veya daha önce ihracat yapmış fakat süreklilik sağlayamamış olan firmalara ihracat konusunda farkındalık kazandırılması, ihracat girişimcilik ruhunun aşılanması hedefleniyor. (DENİB) tarafından yürütülen projede Denizli'de faaliyet gösteren firmaların ihracat yapabilmeleri için gerekli eğitimlerin verileceği ve firmalara ihracat süreçlerinde destek sağlanması planlanıyor. Çivril Belediye Başkanı Niyazi Vural’ın ev sahipliğinde gerçekleşen toplantıya; Denizli İhracatçılar Birliği Başkanı Hüseyin Memişoğlu DENİB Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı İbrahim Uzunoğlu ve Prof. Dr. Necip Atar katılım sağladı.
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
PAMUKKALE BELEDİYESİ’NDE MADALYA SEVİNCİ
PAMUKKALE BELEDİYESİ’NDE MADALYA SEVİNCİ
ÖĞRETMEN VE ÖĞRENCİLER OKULLARI İÇİN KOLLARI SIVADI
ÖĞRETMEN VE ÖĞRENCİLER OKULLARI İÇİN KOLLARI SIVADI