KAMPÜS OTO YIKAMA’DAN 5. HEDİYESİ SAHİBİNİ BULDU

KAMPÜS OTO YIKAMA’DAN 5. HEDİYESİ SAHİBİNİ BULDU

Denizli’de yaklaşık beş yıldır faaliyet gösteren Kampüs oto yıkama yapılan çekiliş ile müşterilerine 2019 model Fiat EGEA aracı hediye etti.

KAMPÜS OTO YIKAMA’DAN 5. HEDİYESİ SAHİBİNİ BULDU

 

Denizli’de yaklaşık beş yıldır faaliyet gösteren Kampüs  oto yıkama yapılan çekiliş ile müşterilerine 2019 model Fiat EGEA aracı hediye etti. 
Denizli’de yaklaşık beş yıldır faaliyet gösteren Kampüs oto yıkama Türkiye’de bir ilki gerçekleştirerek noter huzurunda yapılan çekiliş ile müşterilerine 2019 model Fiat Egea aracı hediye etti. 
Araç çekilişi için yapılan törene Kampüs Şirketler Grubu Başkanı Mustafa Yılmaz, Kampüs Oto Yıkama İşletmecisi Mustafa Yılmaz ile Yılmaz ailesinin diğer üyeleri, sevenleri, müşterileri ve davetliler katıldı. Yoğun katılımın olduğu etkinlikte araba kazanan ailenin sevincine diğer davetlilerde ortak oldu. 
Çekiliş sonrası araba kazandığını telefon ile öğrenen talihli aile Kampüs Oto Yıkama’ya gelerek aracın anahtarını noter eşliğinde Mustafa Yılmaz ‘dan aldı. 
Etkinlik ile ilgili olarak denizlidogruhaber’e açıklamalarda bulunan Kampüs Oto Yıkama işletmecisi Mustafa Yılmaz beş yıldan bu yana Denizli’ye hizmet verdikleri için gururlu ve mutlu olduklarını belirterek “Beşinci yılımızda müşterilerimize özel böyle bir kampanya yapalım dedik. Çekiliş ile müşterilerimize Sıfır kilometre Fiat EGEA verdik. Bu çekilişe 6956 kişi başvurdu. Kampüs Oto Yıkama olarak Türkiye’de böyle bir etkinliği yaptığımız için çok mutluyuz. Kazanan talihlimiz hiçbir vergi ödemeyecek. Bir yıl süre ile bakımı bize ait. Aracın her türlü vergisi ödenmiş durumda. Hayırlı olsun güle güle kullansınlar”ifadelerinde bulundu. 
Kampüs Oto Yıkama’nın verdiği hizmetler hakkında da bilgi veren Yılmaz “Kampüs Oto Yıkama olarak Denizli’ye oto yıkamanın yanı sıra oto estetiği, oto kuaför, seramik kaplama, cam filmi gibi hizmetlerimiz var. Hizmetlerimizin tamamı profesyonel ekiplerimiz tarafından verilmektedir. Biz kısa sürede müşterilerimizden büyük ilgi ve alaka gördük. Bunun sonucunda da bu günlere ulaştık. Bu nedenle tüm müşterilerimize teşekkürlerimi sunuyorum.Tüm Denizliyi firmamıza bekleriz”dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
KORONA VİRÜSÜ ATLATAN ÇİFT VATANDAŞLARI UYARDI
KORONA VİRÜSÜ ATLATAN ÇİFT VATANDAŞLARI UYARDI
KOYUNLAR 847. KEZ KÖPRÜBAŞINDAN KARŞIYA ATLAYACAK
KOYUNLAR 847. KEZ KÖPRÜBAŞINDAN KARŞIYA ATLAYACAK