BAŞKAN ÖRKİ’DEN 10 OCAK MESAJI

BAŞKAN ÖRKİ’DEN 10 OCAK MESAJI

Pamukkale Belediye Başkanı Avni Örki, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü ile ilgili olarak mesaj yayımladı. Başkan örki, “Basın toplumu doğru bilgilendirme gibi çok önemli bir görevi yerine getiriyor. Basın çalışanlarının 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü

BAŞKAN ÖRKİ’DEN 10 OCAK MESAJI

BAŞKAN ÖRKİ’DEN 10 OCAK MESAJI

 

Pamukkale Belediye Başkanı Avni Örki, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü ile ilgili olarak mesaj yayımladı. Başkan örki, “Basın toplumu doğru bilgilendirme gibi çok önemli bir görevi yerine getiriyor. Basın çalışanlarının 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü kutluyorum” dedi.

 

Ülkemizde her yıl 10 Ocak tarihinde Çalışan Gazeteciler Günü kutlanıyor. 1961 yılından bugüne kadar 10 Ocak’ta kutlanan bu özel günle ilgili Pamukkale Belediye Başkanı Avni Örki de bir mesaj yayımladı. Gazetecilik mesleğinin kutsal olduğunu ifade eden Başkan Örki mesajında şu görüşlere yer verdi; “Basının en önemli unsuru gazetecilerdir. 10 Ocak tarihi de Çalışan Gazeteciler Günü olarak kutlanıyor. Ben de gazetecilik mesleğini icra eden tüm basın mensuplarının bu özel günlerini kutluyorum. Özellikle günümüzde basın mesleği ve gazetecilik büyük öneme sahip. Doğru bilgileri en hızlı biçimde topluma ulaştırma gibi büyük bir öneme sahip olan bu mesleği yapan gazeteci arkadaşlarımızın ne kadar fedakarca çalıştıklarını biliyorum. Biz de Pamukkale Belediyesi olarak yapılan hizmetlerin kamuoyuna duyurulması noktasında bizlerin sesi olan gazetecilerimizin imkanlar dahilinde yanında olmaya gayret ediyoruz. Basın mesleğinin tüm mensuplarının 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nün kutluyor, çalışmalarında başarılar diliyorum”.  

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
KORONA VİRÜSÜ ATLATAN ÇİFT VATANDAŞLARI UYARDI
KORONA VİRÜSÜ ATLATAN ÇİFT VATANDAŞLARI UYARDI
KOYUNLAR 847. KEZ KÖPRÜBAŞINDAN KARŞIYA ATLAYACAK
KOYUNLAR 847. KEZ KÖPRÜBAŞINDAN KARŞIYA ATLAYACAK