BAŞKAN ŞEFİK´TEN 10 OCAK MESAJI
Reklamı Geç
Advert
Advert

BAŞKAN ŞEFİK´TEN 10 OCAK MESAJI

10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla mesaj yayınlayan Buldan Belediye Başkanı Mustafa Şevik, kamuoyuna haber ve bilgi akışını tarafsız bir biçimde yansıtmak amacıya gece gündüz demeden, zaman zaman zor şartlar altında çalışan başta Buldan ve Deniz

BAŞKAN ŞEFİK´TEN 10 OCAK MESAJI
Advert

 

10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla mesaj yayınlayan Buldan Belediye Başkanı Mustafa Şevik, kamuoyuna haber ve bilgi akışını tarafsız bir biçimde yansıtmak amacıya gece gündüz demeden, zaman zaman zor şartlar altında çalışan başta Buldan ve Denizlimizin değerli  gazetecileri olmak üzere tüm gazetecilerin gününü kutladı.

 

Buldan Belediye Başkanı Mustafa Şevik, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü ile ilgili yayınladığı mesajında, “Gücünü milletten alarak mesai kavramı gözetmeden çalışan ve Türk milletinin sesi olan basın mensuplarının ağır şartlarda çalıştığının farkındayız. Gazetecilik, fedakarlık isteyen mesleklerin başında gelmektedir. Türk basını, özellikle de yerel basın, milli mücadele yıllarında, milli duygulara hitap ederek, milli birlik ve beraberliğin sağlanması yönünde görevini en iyi şekilde yerine getirmiş, hem Anadolu'nun düşman işgaline karşı direnişinin yürekli sesi olmuş, hem de bu direnişin kahramanlarının destanını yazmıştır. Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün dediği gibi ‘Gazeteciler, gördüklerini, düşündüklerini, bildiklerini samimiyetle yazmalıdır’.  Şüphesiz demokrasi haber alma ve ifade özgürlüğüyle güçlenir ve zenginlik kazanır. Bin bir güçlükle mesleklerini icra etmeye çalışan değerli gazetecilerimizin çabaları takdir edilmesi gereken bir durumdur. Bu anlamlı günde basın şehitlerimizi yad ediyor, başta Buldan’ımız ve Denizli’mizin değerli gazetecileri olmak üzere, ilkeli ve tarafsız yayıncılık anlayışı ile kamuoyunun sesi olma görevini yürüten tüm gazeteci arkadaşlarımıza hizmetlerinden dolayı teşekkür ediyorum" dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
YÖNETİM KURULU BAŞKANLIĞI GÖREVİ AYDIN'A GEÇTİ
YÖNETİM KURULU BAŞKANLIĞI GÖREVİ AYDIN'A GEÇTİ
TİCARET ODASI' NDAN KURBAN BAYRAMI MESAJI
TİCARET ODASI' NDAN KURBAN BAYRAMI MESAJI