GURME FEST YARIN DENİZLİ'DE YARIN AÇILIYOR
Advert

GURME FEST YARIN DENİZLİ'DE YARIN AÇILIYOR

Türkiye’nin en büyük yöresel ürünler ve hediyelik eşya festivali Anatolia Gurme Fest 7-16 Şubat tarihleri arasında Denizli Egs park Fuar ve kongre merkezinde düzenlenecek.

GURME FEST YARIN DENİZLİ'DE YARIN AÇILIYOR

7 Şubat’ta kapılarını açacak olan festivalde İzmit pişmaniyeden Karadeniz peynirlerine Adıyaman peynirli helvasından Hatay künefesine kadar tüm lezzetler 10 gün boyunca bu festivalde yer alacak.

 

MASTERCHEFF BİRİNCİSİ UĞUR  KARDAŞ DENİZLİ’YE GELİYOR ..

MasterCheff birincisi Uğur Kardaş 12 Şubat Çarşamba günü saat 19:00 da Denizli Egs park Fuar ve kongre merkezinde hayranları ile buluşacak.

MİNİ SİRK İLK DEFA DENİZLİ’DE BU FESTİVALDE ...

Bu festivalde çocukları da unutmadık dünya rekortmeni lastik adamdan illüzyonistlere ve ateş showlara varana kadar farklı gösteri sanatçılarının yer aldığı sirk organizasyonu düzenlenecektir. Sirk organizasyonu ücretsiz olacak. Sirk gösterileri 8-9-15-16 Şubat tarihlerinde günde 4 seans şeklinde düzenlenecek.

Fuar organizatörleri halkın fuara gelmesi için herşeyi düşünmüşler Denizli’nin farklı 5 noktasından Servisler kalkacak.

İncirli Pınar yüzme havuzu, demokrasi meydanı ziraat bankası karşısı, Çınar meydanı Büyükşehir belediyesi önü, lise caddesi halk eğitim merkezi karşısı, Akkonak parkı Pehlivanoğlu market önü, Albayrak meydanı gürlesin tekstil mağazası önü.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
BU İLÇEDEN ÇIKIŞ BU KADAR ZOR
BU İLÇEDEN ÇIKIŞ BU KADAR ZOR
DENİZLİ'DE EN GÜZEL KARİKATÜRLER  BELİRLENECEK
DENİZLİ'DE EN GÜZEL KARİKATÜRLER BELİRLENECEK