VOLEYBOLDA FİNAL YOLU DENİZLİ'DEN GEÇECEK

VOLEYBOLDA FİNAL YOLU DENİZLİ'DEN GEÇECEK

Voleybol 2. Lig Kadınlar Yarı Final müsabakaları 4-6 Mart tarihlerinde Denizli’de gerçekleşecek. 2 grup halinde yapılacak maçlarda 16 takım mücadele edecek.

VOLEYBOLDA FİNAL YOLU DENİZLİ'DEN GEÇECEK

 

 

Voleybol 2. Lig Kadınlar Yarı Final müsabakaları 4-6 Mart tarihlerinde Denizli’de gerçekleşecek. 2 grup halinde yapılacak maçlarda 16 takım mücadele edecek.

 

Türkiye Voleybol Federasyonu tarafından düzenlenen 2. Lig Kadınlar Yarı Final müsabakalarına Denizli ev sahipliği yapacak. 4-5-6 Mart tarihlerinde Gümüşler’de bulunan Vali Recep Yazıcıoğlu Spor Salonu ile Dokuzkavaklar’da bulunan Hasan Güngör Salonunda oynanacak maçlarda 16 takım mücadele edecek.

 

İLK İKİ TAKIM FİNALE

 Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü’nün koordinesinde gerçekleşecek müsabakalarda iki grupta sekizer takım yer alırken, gruplarını birinci ve ikinci bitiren takımlar finale gitmeye hak kazanacak. Organizasyona ev sahipliği yapacak Gençlik ve Spor İl Müdürlüğünde hazırlıklar tamamlanırken, İl Müdürü Ahmet İbanoğlu, tüm takımlara başarılar diledi, sporseverleri maçları izlemeye davet etti.

 

MÜSABAKA PROGRAMI

 

TARİH 04-05-06 MART 2020

A (V.R.YAZICIOĞLU)

B (HASAN GÜNGÖR)

1.

İSTANBUL VAKIFBANK

1.

SAKARYA VOLEYBOL

2

ŞIRNAK CİZRE BLD.

2

ORDU ÇAMLIK SPOR

3

ANKARA KALECİK BLD.SPOR MEKTEBİ

3

İZMİRSPOR

4.

ANTALYA AÇI KOLEJİ

4.

HATAY ANTAKYA BLD.

 

C  (V.R.YAZICIOĞLU)

D (HASAN GÜNGÖR)

1.

İZMİR GELİŞİM KOLEJİ

1.

ANKARA NUMUNE GENÇLİK

2

KAYSERİ OSB TEKNİK KOLEJİ GENÇLİK

2

KONYA EREĞLİ GENÇLİK MERKEZİ

3

YALOVA ÇİFTLİKKÖY BLD.

3

İSTANBUL FENERBAHÇE

4.

ÇORUM VOLEYBOL

4.

VAN BŞB GENÇLİK SPOR

 

PROGRAM

TARİH

YER

SAAT

TAKIMLAR

   GR

SONUÇ

04 MART 2020

ÇARŞAMBA

DENİZLİ (V.R.YAZICIOĞLU)

12:00

VAKIFBANK

ANTALYA AÇI KOLEJİ

A

 

14:00

CİZRE BLD.

KALECİK BLD. SPOR MEKTEBİ

A

 

16:30

GELİŞİM KOLEJİ

ÇORUM VOLEYBOL

C

 

18:30

OSB TEKNİK KOLEJİ GENÇLİK SPOR

ÇİFTLİKKÖY BLD.

C

 

DENİZLİ (H.GÜNGÖR)

12:00

SAKARYA VOLEYBOL

ANTAKYA BLD.

B

 

14:00

ORDU ÇAMLIK SPOR

İZMİRSPOR

B

 

16:30

NUMUNE GENÇLİK

VAN BŞB GENÇLİK SPOR

D

 

18:30

EREĞLİ GENÇLİK MERKEZİ

FENERBAHÇE

D

 

05 MART 2020

PERŞEMBE

DENİZLİ (V.R.YAZICIOĞLU)

12:00

ANTALYA AÇI KOLEJİ

CİZRE BLD.

A

 

14:00

KALECİK BLD. SPOR MEKTEBİ

VAKIFBANK

A

 

16:30

ÇORUM VOLEYBOL

OSB TEKNİK KOLEJİ GENÇLİK SPOR

C

 

18:30

ÇİFTLİKKÖY BLD.

GELİŞİM KOLEJİ

C

 

DENİZLİ (H.GÜNGÖR)

12:00

ANTAKYA BLD.

ORDU ÇAMLIK SPOR

B

 

14:00

İZMİR SPOR

SAKARYA VOLEYBOL

B

 

16:30

VAN BŞB GENÇLİK SPOR

EREĞLİ GENÇLİK MERKEZİ

D

 

18:30

FENERBAHÇE

NUMUNE GENÇLİK

D

 

06 MART 2020

CUMA

DENİZLİ (V.R.YAZICIOĞLU)

11:00

KALECİK BLD. SPOR MEKTEBİ

ANTALYA AÇI KOLEJİ

A

 

13:00

VAKIFBANK

CİZRE BLD.

A

 

15:30

ÇİFTLİKKÖY BLD.

ÇORUM VOLEYBOL

C

 

17:30

GELİŞİM KOLEJİ

OSB TEKNİK KOLEJİ GENÇLİK SPOR

C

 

DENİZLİ (H.GÜNGÖR)

11:00

İZMİRSPOR

ANTAKYA BLD.

B

 

13:00

SAKARYA VOLEYBOL

ORDU ÇAMLIK SPOR

B

 

15:30

FENERBAHÇE

VAN BŞB GENÇLİK SPOR

D

 

17:30

NUMUNE GENÇLİK

EREĞLİ GENÇLİK MERKEZİ

D

 

 

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
DENİZLİ WUSHU’DA DOLU DİZGİN
DENİZLİ WUSHU’DA DOLU DİZGİN
BÜYÜKŞEHİR ÖĞRENCİLERİ DE UNUTMADI
BÜYÜKŞEHİR ÖĞRENCİLERİ DE UNUTMADI