ATLETİZMDE OKULLAR YARIŞTI

ATLETİZMDE OKULLAR YARIŞTI

Denizli’de düzenlenen Okul Sporları Atletizm Pist Hazırlık yarışmalarında şampiyonlar belli oldu.

ATLETİZMDE OKULLAR YARIŞTI

 

Denizli’de düzenlenen Okul Sporları Atletizm Pist Hazırlık yarışmalarında şampiyonlar belli oldu.

            Okul Sporlarında Atletizm Pist Hazırlık yarışmaları Denizli’de düzenlendi. Denizli Büyükşehir Belediyesi Albayrak Atletizm Sahası’nda yapılan turnuva 28 Şubat – 1 Mart tarihlerinde yapıldı. Minik, Küçük, Yıldız, Genç ve Büyükler kategorisinde yapılan turnuva atma, atlama ve koşular branşlarında gerçekleşti. Yarışmaya farklı okullardan 175 sporcu katıldı.

            Atletizm aşkına yarışan sporcuların mücadelesi alkış toplarken turnuva sonrasında yapılan ödül töreninde dereceye giren sporcular ödüllerini aldı.

 

İŞTE ŞAMPİYONLAR

 

Adı Soyadı

Kategori

Yarışma

Puan

Ela Şahnarslan

Minik Kız

800 metre

11

Sarp İrim

Minik Erkek

60 metre

30

Emir Aladı

Minik Erkek

Uzun Atlama

10

Umut Efe Akgün

Minik Erkek

1000 metre

0

Melis Kesebilir

Küçük Kız

60 metre

67

Damla Çevik

Küçük Kız

Uzun Atlama

35

Handan Çakır

Küçük Kız

800 metre

23

Elif Melisa Türkmen

Küçük Kız

Fırlatma Topu

33

Melis Kesebilir

Küçük Kız

Yüksek Atlama

30

Eymen Karataş

Küçük Erkek

60 metre

71

Arda Kılınçarslan

Küçük Erkek

Uzun Atlama

52

Emirhan Elçi

Küçük Erkek

Fırlatma Topu

57

Ahmet Serdar Balta

Küçük Erkek

1000 metre

12

Mert Deniz Canbay

Küçük Erkek

Yüksek Atlama

54

Işıl Ayvaz

Yıldız Kız

60 metre

83

Ceylin Yavaşal

Yıldız Kız

80 metre

80

Cansu Kahriman

Yıldız Kız

800 metre

21

Ayşegül Saraç

Yıldız Kız

Uzun Atlama

30

Zeynep Kuvvet

Yıldız Kız

Gülle Atma

48

Ceylin Yavaşal

Yıldız Kız

1500 metre

19

Minel Afra Aydeniz

Yıldız Kız

Cirit Atma

79

Yağız Efe Tok

Yıldız Erkek

60 metre

80

Alp Uçkan

Yıldız Erkek

80 metre

69

Umut Mert Dumlu

Yıldız Erkek

800 metre

26

Ömer Kılınç

Yıldız Erkek

Yüksek Atlama

35

Umut Mert Dumlu

Yıldız Erkek

Cirit Atma

55

Alp Uçkan

Yıldız Erkek

2000 metre

33

Hüseyin Ceylan

Yıldız Erkek

100 metre Engelli

23

Umut Mert Dumlu

Yıldız Erkek

Uzun Atlama

82

Abdulkadir Salah
Mustafa Çavuş

Yıldız Erkek

Gülle Atma

48

Ahmet Oflar

Genç Erkek

100 metre

62

Yunus Emre Ertuğrul

Genç Erkek

400 metre

60

Savaş Dayan

Genç Erkek

1500 metre

77

Serhat Kacar

Genç Erkek

300 metre Engelli

 

Süleyman Genç

Genç Erkek

Yüksek Atlama

36

Abdulkadir Eriş

Genç Erkek

Uzun Atlama

58

Kerem Özdemir

Genç Erkek

Cirit Atma

32

Himmet Berkay Köroğlu

Genç Erkek

Gülle Atma

39

Ahmet Oflar

Genç Erkek

300 metre

70

Nuri Bağ

Genç Erkek

800 metre

45

Erhan Eryiğit

Genç Erkek

3000 metre

67

Serhat Kacar

Genç Erkek

110 metre Engelli

79

Hüseyin Coşkuner

Genç Erkek

Üçadım Atlama

52

Gürkan Adıyaman

Genç Erkek

Disk Atma

34

Onur Balta

Büyük Erkek

Uzun Atlama

54

Ferdi Orak

Büyük Erkek

800 metre

78

Onur Balta

Büyük Erkek

Üçadım Atlama

51

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
ZORUNLU OLMADIKÇA KİMSE ÇAL’A GELMESİN
ZORUNLU OLMADIKÇA KİMSE ÇAL’A GELMESİN
TEKNOBİL'DEN ÜCRETSİZ MASKE
TEKNOBİL'DEN ÜCRETSİZ MASKE