EVDEN 15 KAMYON ÇÖP ÇIKTI

EVDEN 15 KAMYON ÇÖP ÇIKTI

Buldan Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri, çöp ev olarak nitelendirilen adreste yaptıkları temizlik çalışmasında 15 kamyon çöp çıkardı. Mahalle sakinlerinin şikayeti üzerine polis ve zabıta eşliğinde gerçekleştirilen temizlik çalışması iki

EVDEN 15 KAMYON ÇÖP ÇIKTI

 

Buldan Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri, çöp ev olarak nitelendirilen adreste yaptıkları temizlik çalışmasında 15 kamyon çöp çıkardı.  Mahalle sakinlerinin şikayeti üzerine polis ve zabıta eşliğinde gerçekleştirilen temizlik çalışması iki gün sürdü.

Buldan’ın Yenimahalle Mekik Caddesi’nde bulunan evde ve evin bahçesinde istiflenen çöpler Belediye Temizlik İşleri Müdürlüğü ekiplerince temizlendi. Etrafa yaydığı kötü koku ve görüntü kirliliğinden rahatsız olan mahalle sakinlerinin şikâyeti üzerine harekete geçen Belediye Temizlik Müdürlüğü ekipleri, polis ve zabıta eşliğinde evde yaptıkları incelemede şaşkına döndü.

Belediye temizlik ekipleri, evde ve evin bahçesinde istiflenmiş plastik ve cam şişe atıklarından,elektronik eşyaya, eski ev eşyalarından hurda araçlara kadar tonlarca çöple karşılaştı.  10 personel, 1 kepçe ve bir kamyon ile yapılan temizlik çalışması iki gün sürdü.  Toplanan 15 kamyon çöp, bertaraf edilmek üzere atık toplama sahasına götürülürken,  temizlenen bahçe ve ev kireçlenerek dezenfekte edildi.

Mahalle sakinlerinin yıllardan beri şikayet ettiğini ancak bu güne kadar bir işlem yapılamadığını söyleyen Başkan MustafaŞevik, “Polis ve zabıta ekiplerimizle birlikte ev sahibini zor ikna ettik. Zaman zaman müdahale etse de sonunda temizlemeyi başardık.  Çevre kirliliği oluşturan ve çevre halkını rahatsız eden görüntüler temizlenecek” dedi.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
İKTİDARA TALİBİZ
İKTİDARA TALİBİZ
POLİSLERİMİZİN YALNIZ OLMADIKLARINI HİSSETTTİRMEK İSTEDİK
POLİSLERİMİZİN YALNIZ OLMADIKLARINI HİSSETTTİRMEK İSTEDİK