SİZ EVDEKALIN BİZ SİZE GETİRELİM

SİZ EVDEKALIN BİZ SİZE GETİRELİM

Denizli’de açıldığı günden bugüne Türkiye’nin farklı şehirlerinin yöresel ürünlerini müşterilerinin beğenisine sunan ‘Yöresel Market’ korona virüs tedbirleri kapsamında evlere hizmet ağını genişletti. ‘evde kal’ kampanyasına destek veren ‘Yöresel Market’

SİZ EVDEKALIN BİZ SİZE GETİRELİM

Türkiye'nin tüm yöresel ürünleri Denizli’de artık bir telefon kadar uzakta

Denizli’de açıldığı günden bugüne Türkiye’nin farklı şehirlerinin yöresel ürünlerini müşterilerinin beğenisine sunan ‘Yöresel Market’ korona virüs tedbirleri kapsamında evlere hizmet ağını genişletti. ‘evde kal’ kampanyasına destek veren ‘Yöresel Market’ gelen siparişleri gün içinde müşterilerinin kapılarına kadar götürmeye başladı. 
Açıldığı günden bugüne Denizlilerin büyük beğenisini toplayan ve Türkiye’nin farklı lezzetlerini, tatlarını müşterilerinin beğenisine sunan ‘Yöresel Market’ korona virüse karşı alınan tedbirlere duyarsız kalmadı. ‘Siz gelemiyorsunuz, biz size geliriz’ diye ‘Yöresel Market’ yetkilileri örnek bir uygulamaya imza attı. “#evindekaldenizli diyerek, tüm hijyen esaslarına dikkat ediyoruz, titiz bir şekilde ürünlerinizi kapınıza kadar teslim ediyoruz” diye ‘Yöresel Market’ yetkilileri Türkiye'nin tüm yöresel ürünlerini müşterilerinin artık kapılarına kadar götüreceklerini belirttiler. Virüsün tehlikesinin farkında oldukları için böyle bir karar aldıklarını ifade eden yetkililer, gün içerisinde saat 16:00'a kadar verilen tüm siparişler aynı gün müşterilerinin kapılarında olacağını dile getirdiler. Siparişlerin koşulsuz iade garantisi ile kapıda nakit veya kredi kartı ile ödeme imkanı ile götürüldüğünü belirten yetkililer ‘Yöresel Market’e 0538 629 82 89 numaralı telefondan siparişlerin alınabileceğini yoğunluk olduğu için ayrıca gelen aramalara tekrara geri dönüş yapıldığını da dile getirdiler.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
İKTİDARA TALİBİZ
İKTİDARA TALİBİZ
POLİSLERİMİZİN YALNIZ OLMADIKLARINI HİSSETTTİRMEK İSTEDİK
POLİSLERİMİZİN YALNIZ OLMADIKLARINI HİSSETTTİRMEK İSTEDİK