MUHTARDAN FARKLI DAVRANIŞ

MUHTARDAN FARKLI DAVRANIŞ

Denizli'nin Acıpayam İlçesi Dodurga mahalle muhtarı İlhan Aksoy corona virüs vakalarına karşı farklı bir yöntem uyguluyor.

MUHTARDAN FARKLI DAVRANIŞ

 

 

Denizli'nin  Acıpayam İlçesi Dodurga mahalle muhtarı İlhan Aksoy corona virüs vakalarına karşı farklı bir yöntem uyguluyor.

Dodurga Mahalle muhtarı İlhan Aksoy mahallede İçişleri Bakanlığı ve Sağlık Bakanlığının açıklamış olduğu tedbirler doğrultusunda, Acıpayam Belediye Başkanı Dr Hulusi Şevkan ile sürekli istişare ettiklerini belirterek: "Mahallemizde 20 yaş altı ve 60 yaş üstü vatandaşlarımızın sokağa çıkma yasağı ilan edildiği günden bu yana kontrollerimizi yapıyoruz. Mahallemizde corona virüs mücadelesi kapsamında ihtiyaç sahiplerine yardımlarımız devam ediyor.Yaşlı ve bakıma muhtaç vatandaşlarımızın maaşlarını  evlerinde teslim  ettik" dedi. 

Mahallenin her köşesine afişler hazırlayıp astıklarını da sözlerine ekleyen Aksoy Dodurga halkının evdekal çağrısına uyduğunu söyledi. 

Açıklamasında "bir, iki hafta evde kalsak ne olur" ifadelerine yer veren Muhtar Aksoy: "Sağlığımız için geleceğimiz için lütfen evde kalıp temastan kaçının" dedi. 

Dodurga mahalle muhtarının göstermiş olduğu duyarlı davranış farkındalık oluşturdu.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
İKTİDARA TALİBİZ
İKTİDARA TALİBİZ
POLİSLERİMİZİN YALNIZ OLMADIKLARINI HİSSETTTİRMEK İSTEDİK
POLİSLERİMİZİN YALNIZ OLMADIKLARINI HİSSETTTİRMEK İSTEDİK