BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ İŞ BAŞINDA

BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ İŞ BAŞINDA

Korona virüs (Covid-19) tedbirleri kapsamında uygulanan sokağa çıkma kısıtlaması öncesi tüm tedbirlerini alan Denizli Büyükşehir Belediyesi, oluşturdukları ekiplerle vatandaşların ihtiyaçlarını karşılamak için çalışıyor.

BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ İŞ BAŞINDA

 Korona virüs (Covid-19) tedbirleri kapsamında uygulanan sokağa çıkma kısıtlaması öncesi tüm tedbirlerini alan Denizli Büyükşehir Belediyesi, oluşturdukları ekiplerle vatandaşların ihtiyaçlarını karşılamak için çalışıyor.
Sokağa çıkma kısıtlaması kararının ardından tüm tedbirlerini alan Denizli Büyükşehir Belediyesi, vatandaşların herhangi bir olumsuzluk yaşamaması için sabah erken saatlerden itibaren çalışmalara başladı. Denizli Büyükşehir Belediyesi ekipleri ve Vefa Sosyal Destek Grubu, 112 Çağrı Merkezi ve ALO 153 hattını arayan vatandaşların, sokağa çıkma kısıtlaması kuralları ölçüsünde ekmek ve tıbbi malzeme gibi acil ihtiyaçlarını karşılıyor. Bunun yanında belediyecilik hizmetlerini de aksatmadan sürdüren Denizli Büyükşehir Belediyesi, kentin 52 farklı bölgesinde görev yapan itfaiye istasyonları, 188 Cenaze, Büyükşehir DESKİ 185 Çağrı Merkezi, Zabıta Dairesi Başkanlığı ve diğer nöbetçi ekipleriyle hizmetlerine devam ediyor.

Denizli Büyükşehir Belediyesi ekipleri can dostlarını da unutmadı
Denizli'de yoğun olarak kullanılan bina, cadde ve meydanlarda rutin olarak yıkama ve dezenfeksiyon çalışması yapan Denizli Büyükşehir Belediyesi Çevre Koruma ve Kontrol Dairesi Başkanlığı ekipleri sokağa çıkma kısıtlamasında da boş durmadı. Ekipler bu kapsamda Vatan Caddesi’nde yıkama ve dezenfeksiyon çalışmalarını gerçekleştirdi. Denizli Büyükşehir Belediyesi, sokak hayvanlarını da unutmadı. Sokak hayvanlarının yoğun olarak bulunduğu bölgelere mama bırakan Denizli Büyükşehir Belediyesi, kentin muhtelif yerlerine koyduğu su kaplarını da kontrol etti.

“Vatandaşlarımızın sağlıkları için ne gerekiyorsa yapmaya hazırız”
Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, sabah erken saatlerden itibaren kurallar ölçüsünde vatandaşların ihtiyacını karşılamak için ekipler canla başla çalıştığını söyledi. Başkan Osman Zolan, “Vatandaşlarımız ihtiyaçları için 112 Çağrı Merkezi ve ALO 153 hattımızı arayabilir. Tüm imkanlarımızla vatandaşlarımızın yanında olmaya devam edeceğiz ve bu zor günleri inşallah hep beraber atlatacağız. Yeter ki kurallara uyalım, evimizde kalalım. Bizler sahadayız görevimizin başındayız. Vatandaşlarımızın sağlıkları için ne gerekiyorsa yapmaya hazırız” dedi.
(SY-GC)


 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
İKTİDARA TALİBİZ
İKTİDARA TALİBİZ
POLİSLERİMİZİN YALNIZ OLMADIKLARINI HİSSETTTİRMEK İSTEDİK
POLİSLERİMİZİN YALNIZ OLMADIKLARINI HİSSETTTİRMEK İSTEDİK