ZABITA EKİPLERİ SİMİT VE EKMEK FIRINLARINI DENETLEDİ

ZABITA EKİPLERİ SİMİT VE EKMEK FIRINLARINI DENETLEDİ

Buldan Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri, ekmek ve simit fırınlarını denetledi. Fırınlarda üretim koşulları ile ekmek ve simit gramajlarını kontrol eden zabıta ekipleri, korona virüs salgınına karşı uyulması gereken hususlar ve sosyal mesafenin korunma

ZABITA EKİPLERİ SİMİT VE EKMEK FIRINLARINI DENETLEDİ

Zabıta ekipleri ekmek ve simit fırınlarını denetledi

Buldan Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri, ekmek ve simit fırınlarını denetledi. Fırınlarda üretim koşulları ile ekmek ve simit gramajlarını kontrol eden zabıta ekipleri, korona virüs salgınına karşı uyulması gereken hususlar ve sosyal mesafenin korunması konularında da çalışanları bilgilendirdi.

Buldan Belediyesi Zabıta ekipleri, ilçe genelinde faaliyet gösteren ekmek ve simit fırınlarını denetledi. Denetimlerde,  ruhsat, ekmek ve simitlerin gramaj, fırınlarda çalışan personelin kılık kıyafetinin uygunluğunu, hijyen ve ambalaj kontrollerini gerçekleştiren ekipler, tespit ettikleri eksiklerin giderilmesi konusunda işyeri sahiplerine süre verdi.

Ekmek ve simit fırınlarının denetimi yanı sıra kasap ve marketlerin et reyonlarını da denetleyen zabıta ekipleri, korona virüs salgınına karşı uyulması gereken kurallarhakkında çalışanlarıbilgilendirdi. Zabıta ekipleri,  özellikte el temizliği başta olmak üzere hijyen kurallarına ve sosyal mesafe kuralına dikkat çektiler.

Ramazan ayında vatandaşların huzur ve refahı için ekmek ve simit fırınları ile kasaplarda denetimlerini artırdıklarını söyleyen Buldan Belediye Başkanı Mustafa Şevik, “Buldanlıların sağlıklı, hijyen ve gramaj kurallarına uygun ekmek, pide ve simit tüketebilmesi amacıyla fırınlarımızı sık sık denetliyoruz.  Yaptığımız denetimlerde, tespit edilen eksikliklerin giderilmesi için işletme sahiplerine süre tanınırken, temiz ve sağlıklı ürün üreten esnafımızı da teşekkür ediyoruz” dedi.

 

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
TALİHSİZLİĞİN BÖYLESİ
TALİHSİZLİĞİN BÖYLESİ
DENİZLİSPOR DEPLASMANDAN ELİ BOŞ DÖNÜYOR
DENİZLİSPOR DEPLASMANDAN ELİ BOŞ DÖNÜYOR