BAŞKAN ZOLAN KURALLARI HİÇE SAYDI

BAŞKAN ZOLAN KURALLARI HİÇE SAYDI

AK Parti Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, koronavirüs salgınlarının azaldığı bu günlerde nihayet sokağa çıkmaya başladı. Yaklaşık 2 aydır sokaklarda görünmeyen Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı son günlerde ilçe ziyaretleri ile dikkat çe

BAŞKAN ZOLAN KURALLARI HİÇE SAYDI

AK Parti Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, koronavirüs salgınlarının azaldığı bu günlerde nihayet sokağa çıkmaya başladı. Yaklaşık 2 aydır sokaklarda görünmeyen Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı son günlerde ilçe ziyaretleri ile dikkat çekti. Osman Zolan uzmanların uyardığı sosyal mesafeye dikkat etmediği ziyaretlerde vatandaşlarında hayatını tehlikeye atması tepki topluyor.

Koronavirüs salgınının başlaması ile ziyaretlerini iptal eden ve adeta kendisini karantinaya alan   AK Partili Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan aylar sonra ortaya çıktı. Makam odası ve ev arasında süreci geçiren Zolan,sokağa çıkma yasağı günlerde de evden çıkmaması dikkat çekti. Vefa grupları ile de bir fotoğrafı bulunmayan Osman Zolan 23 Nisan kutlamalarında klip çekimi için Çınar meydanında hazır oldu. Zolan aynı gün bir sitenin de kutlamasına katıldı.

Salgının azalması ile birlikte geciken ilçe ziyaretlerine başlayan Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan sosyal mesafeye dikkat etmemesi dikkat çekti.Serinhisar İlçesi ziyaretinde bilgi aldığı sırada hem çalışanlar hem vatandaş ile yakın plan duran Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı, aynı fotoğraf karelerini Bozkurt İlçe ziyaretinde de verdi.

MİLLETVEKİLİ’DE KURALLARA UYMADI

Aynı ziyarette Osman Zolan’a eşlik eden AK Parti Denizli Milletvekili  Ahmet Yıldız’da sosyal mesafe kuralına uymadığı görüldü.

VATANDAŞLAR DA TEHLİKEDE

Yaşanan bu ziyaretlerde ilçelerine gelen siyasileri görmek isteyen vatandaşlarda sosyal mesafe kuralına uymadı. Servislenen fotoğraflarda ise sosyal mesafe kuralına uyulmaması tepki topladı

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Denizlispor: 2 - BB Erzurumspor: 3
Denizlispor: 2 - BB Erzurumspor: 3
Denizli konut satışlarında Türkiye’de 23. sırada
Denizli konut satışlarında Türkiye’de 23. sırada