MÜSİAD'DAN DUYARLI DAVRANIŞ
Advert

MÜSİAD'DAN DUYARLI DAVRANIŞ

Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Denizli Şubesi Kızılay’ın kan bağışı çağrısına sessiz kalmadı.

MÜSİAD'DAN DUYARLI DAVRANIŞ

Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Denizli Şubesi Kızılay’ın kan bağışı çağrısına sessiz kalmadı. MÜSİAD Denizli Şubesi Kızılay’da kan stoğunun kritik seviyenin altına düşmesi üzerine harekete geçerek kan bağışında bulundu.

Kızılay geçtiğimiz günlerde koronavirüs salgınının da etkisiyle kan stoğunun kritik seviyelere düştüğünü bu nedenle de vatandaşlara kan bağışı konusunda daha duyarlı davranmaları çağrısında bulunmuştu. Denizlili iş adamları bu çağrıya yanıtsız kalmadı. MÜSİAD’ın duyarlı davranışının tüm vatandaşlara örnek olması bekleniyor.

“TÜM VATANDAŞLARIMIZI BU DAYANIŞMAYA DAVET EDİYORUZ”
Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği Denizli Şubesi harekete geçerek Kızılay’ın Delikliçınar Kan Merkezinde kan bağışında bulundu. MÜSİAD Denizli Şubesi bu örnek duyarlı davranışın neticesinde tüm vatandaşlara dayanışma çağrısı yaptı. MÜSİAD Denizli Şubesi tarafından yapılan açıklamada: “Ülke genelinde kan stoğunun kritik seviyenin altına düşmesi ve kan bağışı çağrısı üzerine Denizli Müsiad üyeleri olarak Kızılay Delikliçınar Kan Merkezi'nde kan bağışında bulunduk. Pandemi sürecinde azalan kan stoğunun artması için tüm vatandaşlarımızı bu dayanışmaya davet ediyoruz” ifadeleri yer aldı.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
BULDAN´DA LARVA İLAÇLAMASI
BULDAN´DA LARVA İLAÇLAMASI
ÇAMELİ´DE YOĞUN KAR YAĞIŞI ETKİSİNİ SÜRDÜRÜYOR
ÇAMELİ´DE YOĞUN KAR YAĞIŞI ETKİSİNİ SÜRDÜRÜYOR