BAŞKAN BAŞER'DEN TAM DESTEK
Advert

BAŞKAN BAŞER'DEN TAM DESTEK

AK Parti Merkezefendi 3. Olağan İlçe Kongresinde adaylığı kesinleşen Av.Fatih Durmaz’a güçlü destek geçtiğimiz haftalarda aday olmayacağını yazılı bir şekilde kamuoyuna duyuran mevcut ilçe başkanı Ekrem Başer’den geldi.

BAŞKAN BAŞER'DEN TAM DESTEK

Başkan Başer’den Merkezefendi İlçe Başkan Adayı Fatih Durmaz’a Tam Destek...

AK Parti Merkezefendi 3. Olağan İlçe Kongresinde adaylığı kesinleşen  
Av.Fatih Durmaz’a güçlü destek geçtiğimiz haftalarda aday olmayacağını yazılı bir şekilde kamuoyuna duyuran mevcut ilçe başkanı Ekrem Başer’den geldi.
Başkan Başer destek açıklamasında ; “AK Parti Genel Merkez Teşkilat Başkanımız Sayın Erkan Kandemir’in tensipleri ile Merkezefendi İlçe Başkan adayımız önceki dönemlerde yönetimde birlikte görev yaptığım kıymetli kardeşim, dava arkadaşım 
Av. Fatih Durmaz’dır. 
4 Ekim 2020 PAZAR günü gerçekleşecek kongremizde 
Fatih Durmaz kardeşime görevi devretmekten mutluluk duyuyorum. Merkezefendimizde teşkilatımızla birlikte güzel çalışmalara imza atacağına, bayrağı daha ileri noktalara taşıyacağına inancım tamdır.
Bir kez daha belirtmek isterim ki Merkezefendi ilçe teşkilatı olarak 3. Olağan ilçe kongremizde Fatih Durmaz kardeşimizin yanındayız ve tam destekçisiyiz. Av.Fatih Durmaz’ı almış olduğu bu kutlu görevde en içten dileklerimle kutluyor, başarıların devamını temenni ediyorum. 
İfadelerini kullandı.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
HELVACILAR'A YENİ YATIRIM SÖZÜ
HELVACILAR'A YENİ YATIRIM SÖZÜ
ERDOĞAN ALMANYADA DENİZLİ RÜZGARI ESDİRİYOR
ERDOĞAN ALMANYADA DENİZLİ RÜZGARI ESDİRİYOR