BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİNE BÜYÜK TEPKİ
Advert

BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİNE BÜYÜK TEPKİ

Denizli Büyükşehir Belediyesi'nin bitmeyen alt yapı ve yol çalışmaları sonbaharın ilk yağmurunda vatandaşı isyan ettirdi. Sevindik, Karşıyaka, Dokuz Kavaklar, Deliktaş ve birçok mahalle sular altında kaldı.

BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİNE BÜYÜK TEPKİ

Denizli Büyükşehir kendi kazdığı kuyuya düştü

Denizli Büyükşehir Belediyesi'nin bitmeyen alt yapı ve yol çalışmaları sonbaharın ilk yağmurunda vatandaşı isyan ettirdi. Sevindik, Karşıyaka, Dokuz Kavaklar, Deliktaş ve birçok mahalle sular altında kaldı. Çileli vatandaşlar isyanını sosyal medya hesaplarından dile getirdi.


Pazartesi günü kent genelinde etkili sağanak yağış ve dolu kentin bir çok noktasında sel baskınlarına neden oldu. Birçok araç çöken yollarda mahsur kaldı. Denizli Büyükşehir Belediyesi'ne ait bir otobüs de çöken yolda kalan araçlar arasındaydı. Otobüsün mahsur kalması sosyal medyada alay konusu olurken Denizlili bir vatandaş 'Belediye kendi kazdığı kuyuya düştü' yorumunda bulundu.

DEV ALT YAPI İLK YAĞMURDA ÇÖKTÜ
Su baskınından mağdur olan vatandaşlar '100 yılın dev alt yapı projesi' hatırlatması yaptı. Dev alt yapının ilk yağmurda çökmesini öfkeyle eleştiren kimi vatandaşlar Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı'nın bu fotoğrafları görüp görmediğini sordu.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
BULDAN´DA LARVA İLAÇLAMASI
BULDAN´DA LARVA İLAÇLAMASI
ÇAMELİ´DE YOĞUN KAR YAĞIŞI ETKİSİNİ SÜRDÜRÜYOR
ÇAMELİ´DE YOĞUN KAR YAĞIŞI ETKİSİNİ SÜRDÜRÜYOR