CHP´DE İSTİFALARIN İÇ YÜZÜ NEDİR
Advert

CHP´DE İSTİFALARIN İÇ YÜZÜ NEDİR

AK Parti Merkezefendi İlçe Başkanı Av. Fatih Durmaz, Merkezefendi Belediyesi CHP’li Belediye Meclis üyelerinin istifasına ilişkin, “CHP’ ye uzun yıllar emeklerini verdiklerini ifade eden bu iki ismin istifa etmelerine sebep olan olayların iç yüzü nedir?”

CHP´DE İSTİFALARIN İÇ YÜZÜ NEDİR

AK Parti Merkezefendi İlçe Başkanı Av. Fatih Durmaz, Merkezefendi Belediyesi CHP’li Belediye Meclis üyelerinin istifasına ilişkin, “CHP’ ye uzun yıllar emeklerini verdiklerini ifade eden bu iki ismin istifa etmelerine sebep olan olayların iç yüzü nedir?” diye sordu.

 

Denizli CHP, Merkezefendi Belediyesi CHP’li belediye meclis üyeleri Arif Suna ve Murat Çımık’ın istifalarıyla sarsılmıştı. AK Parti Merkezefendi İlçe Başkanı Av. Fatih Durmaz, CHP’li Belediye Meclis üyelerinin istifasına ilişkin, “CHP’ ye uzun yıllar emeklerini verdiklerini ifade eden bu iki ismin istifa etmelerine sebep olan olayların iç yüzü nedir?” diye sordu. Başkan Durmaz, “ Son dönemde CHP’den istifa edenler zincirine yeni bir halka eklenmiş; dün itibari ile de Denizlimizde Merkezefendi Belediye Meclis Üyesi CHP’li iki isim partilerinden istifa etmişlerdir. İstifa metinlerinden de anlaşılacağı üzere  CHP’ ye uzun yıllar emeklerini verdiklerini ifade eden bu iki ismin istifa etmelerine sebep olan olayların iç yüzü nedir?  ‘Bağrımıza taş bastık; kan kustuk ama kızılcık şerbeti içtik’ ifadelerine neden olan olaylar neyi kapsamaktadır ve istifaların ardındaki asıl neden nedir?  Adalet ve Kalkınma Partisi olarak bizler, Türkiye ve dünyada mavi vatan, Kıbrıs, Suriye, Libya, Azerbaycan ve son olarak milli uzay programı gibi geleceğe yönelik konuları gündemimize alıp 2023, 2053 ve 2071 vizyonunu ve hedeflerini ortaya koyup Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde yürüyüşümüze devam ederken, aynı zamanda yerel yönetimlerde belediye başkanlıkları bizde olan başta büyük şehir belediyemiz olmak üzere diğer ilçelerimizde hizmet yarışı ve hizmet destanı yazma telaşı içindeyken memleketimize bir çivi daha nasıl çakabiliriz, vatandaşımıza bir fazla hizmeti nasıl yapabiliriz derdi ile dertlenirken CHP yine kendine yakışan şekilde iç çekişmeler, hizipçilik ve istifalar ile gündeme gelmektedir. Kendi içerisinde birlik ve beraberliği sağlayamayan, hizipçi,  iç tartışma ve kavgalar içinde boğuşan bir partinin elbette vatandaşa hizmet anlayışı olamaz. Vatandaşın sorununa çare üreten bir belediyecilik anlayışı olamaz,  buna da şaşırmış değiliz.  Benzer sebepler ile bir kaç ay öncesinde de yine Merkezefendi belediye meclisi üyesi olup istifa eden CHP’li ile birlikte dün itibari ile istifa eden 2 meclis üyesinin istifasına neden olan olayların ve tüm bu sürecin yakından takipçisi olacağız. Adalet ve Kalkınma Partisi olarak bizler ise milletimizden aldığımız destek ile yolumuza devam edeceğiz” dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
HELVACILAR'A YENİ YATIRIM SÖZÜ
HELVACILAR'A YENİ YATIRIM SÖZÜ
ERDOĞAN ALMANYADA DENİZLİ RÜZGARI ESDİRİYOR
ERDOĞAN ALMANYADA DENİZLİ RÜZGARI ESDİRİYOR