EKİP RUHU İLE HİZMETE VARIZ
Advert

EKİP RUHU İLE HİZMETE VARIZ

Denizli Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu’nun 15. Olağan Genel Kurulu, 17 Mart 2021 Çarşamba günü saat 14.30'da Büyükşehir Belediyesi Nihat Zeybekci Kongre ve Kültür Merkezi Mehmet Gazi Salonu’nda gerçekleştirilecektir.

EKİP RUHU İLE HİZMETE VARIZ

Denizli Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu’nun 15. Olağan Genel Kurulu, 17 Mart 2021 Çarşamba günü saat 14.30'da Büyükşehir Belediyesi Nihat Zeybekci Kongre ve Kültür Merkezi Mehmet Gazi Salonu’nda gerçekleştirilec. Feyyaz Ceşen ekibi yayınladığı davetiye metni ile imza attığı başarıları hatırlatarak kurulda oy kullanma çağrısı yaptı. 

"Feyyaz Ceşen başkanlığında işimize odaklanarak daha iyi neler yapabilirizin peşinden koştuk" ifadelerinin yer aldığı metinde şu ifadeler sıralandı; 

"- Ekip ruhu ile hizmete varız dedik,
- Son bir yılda pandemiye rağmen daha iyi neler yapabiliriz diye tüm kamu kuruluşları ile işbirliği içinde çalışmaya devam ettik
- Kulüplerimize nasıl faydalı olabiliriz diye sinerji içerinde çalışmaya devam ettik
- Denizli spor camiasının sorunlarını ve bunların iyileştirilmesi adına ilgili kuruluşlar / Ankara ile bir dizi görüşmeler yaptık ve sonuçlarını kısa zamanda alacağız. 
- Bugüne kadar yaptığımız çalışmalarda; belirli, ölçülebilir, uygulanabilir, gerçekçi ve zaman sınırlı olmasına özen gösterdik. Bu beş özellikten de asla sapmamız olmayacaktır. 
- Bundan sonraki süreçte de farkındalık yaratabilmek adına ekip sinerjimizi devam ettireceğimize güvencimiz tamdır.
Yarın yapılacak seçimde siz değerli dostlarımızın, arkadaşlarımızın desteklerinizi bekliyoruz."
Ayşe Sarıkaya'ya da başarılar dilenen metin şöyle son buldu; "Seçimler gelip geçici, dostluk kalıcıdır, bu seçimin dostluk kardeşlik havasında geçmesini ümit eder, rakip aday sayın Ayşe Sarıkaya ve ekibine başarılar dileriz. Saygılarımızla"

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Bakan Kasapoğlu'dan paralimpikçilere teşekkür mektubu
Bakan Kasapoğlu'dan paralimpikçilere teşekkür mektubu
 Denizli’de ‘Hayatımın Denetimi Elimde’ projesi hayata geçirildi
Denizli’de ‘Hayatımın Denetimi Elimde’ projesi hayata geçirildi